نمایندگی کوادکوپتر

جهان آرسی بزرگترین نمایندیگی فروش و خدمات پس از فروش انواع کوادکوپتر و هلی شات در ایران می باشد .

نمایندگی کوادکوپتر
0 279

جهان آرسی نمایندگی کوادکوپتر و انواع جهیزات هلیشات در ایران

کوادکوپتر ها جزو آن دسته از محصولات بسیار پرطرفداری هستند که در سال های اخیر جایگاه بسیار ویژه ای در میان مردم پیدا کرده و کمپانی ها با رقابت های تنگانگ خود میخواهند تا این بازار را در دست گرفته و خود پیروز میدان باشند .

دایره ی کوادکوپتر ها به قدری وسیع است که مثلا یک کمپانی در زمینه طراحی و تولید کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی اقدام میکند و یک کمپانی دیگر فقط اقدام به طراحی و تولید محصولات تخصصی می کند .
تنوع در انواع مدل ها در دسته بندی های گفته شده به قدری بالاست که حتی مراکز تخصصی برای فروش کوادکوپتر ها در اقصی نقاط دنیا پدید آمده است .
کارشناسان و مهندسین باسواد مردم را در حین خرید بسیار کامل و جامع راهنمایی میکنند و از زمان مشاوره تا فروش و آموزش و ارائه خدمات پس از فروش در کنار مردم هستند .
در کشور عزیزمان ایران نیز مردم بسیار به خرید کوادکوپتر روی آورده اند و با یک بررسی اجمالی میتوان دید که استفاده از Drone ها بازه سنی خاصی ندارد و زن و مرد و پیر و جوان نمی شناسد 🙂

خرید کواد کوپتر از چه جایی درست است ؟

یقینا کوادکوپتر ها نیز طبق الگوریتم و اصولی طراحی و تولید می شوند و ارائه آن ها نیاز به دانش و تخصص دارد . متاسفانه همیشه در همه جای دنیا دیده می شود که افرادی سود جو و فرصت طلب به محض بررسی فروش خوب و وجود بازار داغ برای محصولی ارائه به فروش آن می کنند . مثلا آقا و یا خانم X در منزل خود می نشیند و اقدام به فروش کوادکوپتر می کند . به نظر شما کاربران آیا خرید از چنین شخصی معقول و منطقی است ؟

پاسخ :

یک شخص به طور فصلی اقدام به فروش محصولی می کند که هیچ دانش و تخصصی نسبت به آن ندارد . اصطلاحا به چنین افرادی کارتن فروش نیز می گویند ( البته جالب اینجاست که بعضاً دیده شده این افراد خود را نمایندگی کوادکوپتر نیز معرفی میکنند ) . یعنی فروشنده ای که از محصول موجود در پکیج هیچ دانش و اطلاعاتی ندارد . این افراد از آنجایی که هیچ گونه خدماتی ارائه نمیکنند به حداقل سود راضی هستند و هدفشان تنها فروش برای مدت زمان کوتاهی است و پس از محقق شدن هدفشان یقینا به طور کامل محو می شوند .

تفاوت اسپارک و اسپارک کمبو
خواندن مطلب

شما کاربران گرامی باید توجه داشته باشید از فروشندگانی که تنها یک کانال تلگرامی ، وبسایت و یا صفحه اینستاگرامی هستند خرید نکنید !

  • این فروشندگان هیچ مغازه ، شرکت و یا دفتر فروشی ندارند و یقینا هیچ گونه پشتیبانی ای به شما نخواهند داد . در اکثر مواقع فروش آنها تنها به ارسال برای شما ختم می شود ( به امید اینکه ارسال کنند و خدایی ناکرده کلاه برداری ننمایند ) . ممکن است که پس از واریز وجه ، محصول برای شما نیز ارسال شود اما هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر سالم ارسال کردن ، آموزش و ارائه پاسخ به سوالات فنی و ارائه خدمات پس از فروش شامل بحث تامین قطعات و تعمیرات برای شما نخواهند داشت .
  • البته در هنگام فروش یقینا با چرب زبانی به شما وعده های پوچ و توخالی می دهند . بهتر است به چنین حرف هایی به صورت صرف اعتماد نکنید و قبل از خرید به طور کامل تحقیق و بررسی کنید .
  • کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی ، نیمه حرفه ای و تخصصی دارای طراحی و نقشه فنی و مهندسی هستند لذا یک کوادکوپتر را حتما از نمایندگی کوادکوپتر آن برند خرید کنید . به عنوان مثال یک پرینتر را باید از فروشگاه تخصصی آن خرید نه از یک سوپر مارکت . یک تلفن همراه را باید از فروشگاه تخصصی آن خرید نه از یک خدمات کامپیوتری . یک مدل رادیو کنترلی را نیز باید از یک فروشگاه تخصصی هابی خرید نه یک اسباب بازی فروشی .
    یقیناً یک فروشگاه تخصصی در زمینه نمایندگی کوادکوپتر با پشتوانه قوی دانشی و تخصصی همراه با خدمات پس از فروش برای ارائه یک محصول تخصصی به وجود آمده است اما یک اسباب بازی فروشی به طور اختصاصی برای کودکان .
  • خرید کواد کوپتر یقینا به ارائه مشاوره های تخصصی به صورت موردی نیاز دارد . پس از خرید وجود یک آموزش کامل و جامع ، ارائه خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات و لوازم یدکی نیز می تواند موجب دلگرمی کاربران و رضایت آن ها از خرید باشد . اگر شما یک دستگاهی را بخرید که پس از چند بار استفاده به هر دلیلی خراب شود و هیچ کس نتواند به شما خدمات دهد یقینا از آن میزان مبلغی که هزینه کرده اید ناراضی خواهید بود و نسبت به آن خرید دلچرکین می شوید ، چرا که آن محصول باید در گوشه خانه دکور شود .
معرفی کوادکوپتر اسپارک
خواندن مطلب

پیشنهاد ما به شما برای خرید کواد کوپتر

در ایران نیز مراکز ، شرکت ها و نمایندگی کوادکوپتر های بسیار معتبری وجود دارند که به صورت کاملا تخصصی اقدام به ارائه مدل های پروازی می کنند . جهان آرسی به عنوان اولین ، بزرگترین و تخصصی ترین نمایندگی فروش کوادکوپتر در ایران فعالیت خود را از سال 1392 به صورت رسمی آغاز کرده است .
مجموعه جهان آرسی به صورت کاملا تخصصی و تفکیکی اقدام به ارائه کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی ، نیمه حرفه ای و تمام حرفه ای می کند . برای خرید کوادکوپتر میتوانید به صورت تلفنی و یا مراجعه حضوری به فروشگاه از کارشناسان مجموعه مشاوره کامل بگیرید .

خدمات نمایندگی کوادکوپتر جهان آرسی

شما می توانید تمامی کوادکوپتر ها همراه با گارانتی سلامت و گواهی اصالت آن از نمایندگی کوادکوپتر این مجموعه تهیه نمایید . یقینا کاربران و مشتریان گرامی پس از خرید رها نمی شوند . پاسخ گویی به تمامی سوالات فنی و مشکلات آن ها از جمله وظایف ماست . هم چنین در صورت نیاز به تعمیرات و قطعات ، مجموعه به صورت کامل کاربران را مورد پشتیبانی قرار داده و طبق یک بازه زمانی استاندارد و منظم تعمیرات را انجام می دهد .
جالب است که بدانید یک نمایندگی رسمی کوادکوپتر مثل جهان آرسی دارای کادر فنی و تعمیرگاه ، ساخت و تولید ، کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش مجزا است و تمامی این وظایف بر دوش یک شخص به صورت تنها نیست . چرا که در یک مجموعه غیر حرفه ای یک خانم و یا یک آقا زمام دار تمامی کارهاست وبا بررسی رزومه کاری آنها مشخص می شود که حرفی برای گفتن ندارند .

راه های شناسایی فروشگاه تخصصی کوادکوپتر

به ظاهر یک وبسایت و یا کانال تلگرام اکتفا و اعتماد نکنید . چرا که میتوان یک وبسایت و یا کانال را به صورت اغراق آمیز مزین کرد و کاربران را فریب داد . حتما از مغازه و فروشگاه دیدن کنید . وجود یک فروشگاه در مکانی حرفه ای همراه با تنوع محصولات بالا میتواند نکته ای قابل اعتماد باشد .

قابلیت های هلی شات اسپارک
خواندن مطلب

یک نماینده حرفه ای باید تعداد قابل توجهی کوادکوپتر داشته باشد نه اینکه صرفا به تعداد انگشتان دست محصولات آن فروشنده محدود شود . جهان آرسی نمایندگی رسمی محصولات کمپانی DJI می باشد که این محصولات در رده کوادکوپتر های تخصصی و حرفه ای هستند . جهان آرسی مشاوره های کاملا تخصصی و آموزش های جامع و کاملی نسبت به این محصولات ارائه می کند .
همچنین در مورد تعمیرات و تامین قطعات نیز هیچ گونه مشکلی وجود ندارد چرا که کمپانی اصلی واقع در کشور چین هوای نماینده خود را همیشه دارد 🙂

جهان آرسی نماینده کدام برند ها در ایران می باشد ؟

در زمره کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی نیز ، جهان آرسی نمایندگی ارائه کننده کوادکوپتر های برند هایی همچون SJ/RC ، JJRC ، DJI ، ZLRC ، Syma ، WLtoys چرسون ، هیوجان ، I Drone  و … می باشد .
محصولات برند های نامبرده شده به وفور در فروشگاه تخصصی جهان آرسی موجود است . البته هر کمپانی دارای نقاط قوت و ضعفی است . جهان آرسی با بررسی محصولات گوناگون و مشاوره تخصصی در ارتباط با آنها سعی بر ارائه بی نقص ترین و پرطرفدار ترین کوادکوپتر های روز بازار جهانی دارد .
تمامی خدمات پس از فروش محصولات برند های گوناگون توسط این مجموعه پشتیبانی می شود .

نمایندگی کوادکوپتر

ارائه آموزش های رایگان ، خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات در رابطه با کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی توسط مجموعه فقط محدود به کاربرانی است که از این مجموعه خرید کرده باشند . با توجه به حجم زیاد تماس ها و پاسخگویی کارشناسان به مسائل پشتیبانی متاسفانه فرصت پاسخگویی به دیگر کاربرانی که کالا های خود را از سایز هم کاران تهیه کرده باشند مقدور نیست . طبیعتا شما هم اگر مشتری این مجموعه باشید دوست دارید که کارشناستان پاسخگوی سئوالات شما باشد و فرصت خود را برای پشتیبانی به شما قرار دهد .

در چنین مواردی باید محدودیت هایی وجود داشته باشد تا اختلاف میان یک فروشگاه تخصصی و یک اسباب بازی فروشی فاقد دانش فنی مشخص شود .

در نهایت انتخاب باشماست !

جهان آرسی به عنوان نمایندگی رسمی ارائه کننده کوادکوپتر در ایران از تمامی شما کاربران دعوت بعمل می آورد تا از فروشگاه حضوری ما دیدن حاصل فرمایید و در هنگام خرید از مشاوره های تخصصی ما نیز بهره بگیرید ( حتی اگر قصد خرید از ما را ندارید ) .

یقیناً در صورت خرید هلی شات خود از مجموعه جهان ارسی بزرگترین نمایندگی کوادکوپتر در ایران ، خود شما به صورت کامل تفاوت این مجموعه را با سایر همکاران احساس خواهید کرد . همیشه دریافت خدمات تخصصی و مشاوره حرفه ای یک اصل برای یک خرید درست است . ما در کنار شما هستیم تا بتوانیم لحاظات خوشی را برای شما بوجود آوریم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.