بهترین هلیکوپتر های بینظیر 2023

بهترین هلیکوپتر های بینظیر 2023
4 2,150

4 هلیکوپتر کنترلی بی نظیر سال 2023

هلیکوپتر های کنترلی یکی از بهترین ابزار های سرگرم کننده به حساب می آیند و در سال های اخیر نیز مورد توجه کاربران بسیاری در سنین مختلف قرار گرفته اند . نکته جالب در مورد هلیکوپتر های کنترلی تنوع فوق العاده بالای آن ها است ، به طوری که صرف نظر از سن و سال و سطح توانایی ، انواع مدل ها با ویژگی های گوناگون در اختیار کاربران قرار می گیرد .

ما در این مقاله قصد داریم بهترین هلیکوپتر های کنترلی سال 2023 میلادی را به شما معرفی کنیم . هر کدام از این هلیکوپتر ها در زمینه ای خاص دارای برتری محسوس نسبت به سایر مدل های می باشند ، بنابراین اگر قصد دارید بدون توجه به محدودیت های مالی بهترین هلیکوپتر کنترلی موجود را خریداری کنید ، و یا به دنبال مدل های مستحکم و با دوام برای کودکان خود هستید ، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا بهترین گزینه های پیش روی خود را بشناسید .

بی نظیرترین هلیکوپتر کنترلی سال 2023

 • E-flite Blade mCX2 RTF : بهترین در مجموع

اگر به دنبال ترکیبی کامل و بدون نقص از سیستم کنترل پرواز ، باتری و کیفیت هستید ، هلیکوپتر کنترلی E-flite Blade mCX2 RTF گزینه ایده آل شماست .
این هلیکوپتر آماده پرواز به صورت مونتاژ شده داخل بسته بندی قرار می گیرد و به شما اجازه می دهد در عرض چند دقیقه سیستم را آماده و پرواز را شروع کنید . این مدل نه تنها برای کاربران مبتدی انتخابی مناسب محسوب می شود ، بلکه خلبانان حرفه ای نیز می توانند نهایت بهره وری را از آن داشته باشند .
در هلیکوپتر کنترلی E-flite Blade mCX2 RTF دو نوع حالت پرواز متفاوت برای شرایط گوناگون در نظر گرفته شده است .
حالت اول ” RTF ” یا همان آماده پرواز است که حالت پرواز پیش فرض محسوب می شود . حالت دیگر نیز با نام ” Blind & Fly ” شناخته می شود که در آن سرعت پرواز به مراتب بیشتر است و با استفاده از آن شما می توانید مانور های حرفه ای تری را به نمایش بگذارید .

اسباب بازی کنترلی چیست ؟
خواندن مطلب

از سوی دیگر طراحی کواکسیال ( هم محور ) این هلیکوپتر کنترلی هرگونه نگرانی درباره ثبات لازم در طول پرواز را رفع می کند . ملخ های ثانویه که برخلاف ملخ های اصلی می چرخند نیز باعث بهبود عملکرد کنترلی این دستگاه می شوند و امکان کنترل آسان را بدون کمترین مداخله کاربر فراهم می کنند .
در این هلیکوپتر کنترلی همچنین یک باتری لیتیوم پلیمری 120 mAh ساعت با نرخ تخلیه 3.7 ولت وجود دارد که حداکثر مدت زمان پرواز 8 دقیقه را در اختیار شما قرار می دهد . کامل شدن شارژ این باتری نیز حداکثر 90 دقیقه به طول می انجامد .

بنابراین با توجه به موتور هایی به مراتب قدرتمند تر ، باتری هایی با ظرفیت بیشتر ، قابلیت های کنترلی عالی و ثبات باور نکردنی ، هلیکوپتر کنترلی E-flite Blade mCX2 RTF انتخابی هوشمندانه محسوب می شود و در بسیاری از موارد گزینه ایده آل کاربرانی از سرتاسر دنیا می باشد .

ارزان ترین هلی کوپتر کنترلی سال 2023

 • Syma S111G : اقتصادی ترین گزینه

هلیکوپتر کنترلی Syma S111G دارای ابعادی به اندازه کف دست است و طول آن تنها 20 سانتی متر می باشد . نکته قابل توجه در مورد این هلیکوپتر قیمت فوق العاده مناسب آن است که به خوبی مشکل کوچک بودن سایز را برطرف می کند .
این کوادکوپتر نیز به صورت مونتاژ شده در اختیار شما قرار می گیرد و دارای حداکثر مدت زمان پروازی 5 تا 6 دقیقه است .  شارژ کردن این هلیکوپتر نیز تنها 30 دقیقه طول می کشد و پس از آن سیستم کاملا آماده پرواز است .
در هنگام طراحی هلیکوپتر کنترلی Syma S111G سعی شده است تا جایی که امکان دارد بدنه مشابه مدل های واقعی باشد . علاوه بر آن استحکام این بدنه نیز واقعا مطلوب است و در اکثر تصادف هایی که افراد مبتدی تجربه می کنند، می تواند ضربات ناشی از سقوط را تحمل کند .

هلیکوپتر کنترلی Syma S111G  از یک سیستم ژیروسکوپ الکتریکی یکپارچه بهره می برد تا کنترل آن فرایندی آسان باشد و در طول پرواز نیز ثبات بیشتری فراهم شود . این هلیکوپتر کنترلی همچنین قابلیت هایی نظیر چرخش های قابل تنظیم و کنترل های پروازی چند جهته را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آن ها بتوانید Syma S111G را به سمت بالا ، پایین ، جلو و عقب حرکت دهید و چرخش هایی را در هر دو جهت موافق و مخالف عقربه های ساعت اجرا کنید .
از سوی دیگر ملخ های هم محور این هلیکوپتر کنترلی در طول پرواز ثبات و تعادل بیشتری را فراهم می کنند تا شما تجربه های لذت بخش تری داشته باشید .

آموزش پرواز هلیکوپتر کنترلی
خواندن مطلب

جالب است بدانید تمام این قابلیت ها در یکی از ارزان قیمت ترین هلیکوپتر های کنترلی موجود گنجانده شده اند . بنابراین اگر به دنبال یک هلیکوپتر کنترلی ارزان قیمت با حداکثر قابلیت ها و امکانات هستید، Syma S111G گزینه ایده آل شماست .

4 هلیکوپتر کنترلی 2022

بهترین هلیکوپتر اسباب بازی برای کودکان

 • Haktoys HAK303 : بهترین انتخاب برای کودکان

هلیکوپتر کنترلی اسباب بازی Haktoys HAK303 mini برای کودکان 8 سال به بالا طراحی شده است و در طول پرواز کنترل و ثبات عالی را در اختیار فرزندان شما قرار می دهد . بدنه این هلیکوپتر کنترل از راه دور کاملا انعطاف پذیر است و از استحکام کافی برای تحمل ضربات ناشی از تصادف و سقوط برخوردار می باشد .
این هلیکوپتر اسباب بازی معمولا در محدوده ای به شعاع 15 متر عملکرد مطلوبی دارد و گزینه ای مناسب جهت اجرای پرواز در فضاهای بسته محسوب می شود . حداکثر مدت زمان پرواز Haktoys HAK303 mini نیز بین 6 تا 8 دقیقه است و حداقل 30 دقیقه طول می کشد تا این هلیکوپتر کنترلی کاملا شارژ و دوباره آماده پرواز شود .

جالب است بدانید داخل بدنه هلیکوپتر اسباب بازی Haktoys HAK303 mini یک عدد ژیروسکوب تعبیه شده است تا ضمن افزایش ثبات در طول پرواز ، کودکان شما بتوانند با اعتماد به نفس بیشتری کنترل را به دست بگیرند .
دستگاه کنترل از راه دور این هلیکوپتر نیز از لحاظ ارگونومیک وضعیت مطلوبی دارد و یادگیری کار کردن با آن به هیچ وجه برای فرزندان شما دشوار نخواهد بود . با وجود اینکه طول Haktoys HAK303 mini کنترلی تنها 20 سانتی متر است ، اما این هلیکوپتر اسباب بازی می تواند در تمام جهت های بالا ، پایین ، عقب ، جلو ، چپ و راست حرکت کند .
علاوه بر آن قابلیت تنظیم و کنترل سرعت نیز در هلیکوپتر کنترلی Haktoys HAK303 mini تعریف شده است تا والدین با استفاده از آن بتوانند سرعت حرکت را روی کمترین مقدار ممکن تنظیم کنند تا فرزندان مهارت های لازم جهت شروع، اجرا و پایان پرواز را به دست آورند .

سایت های قابل اعتماد برای خرید اینترنتی
خواندن مطلب

با توجه به تمام قابلیت هایی که برای Haktoys HAK303 mini بیان کردیم ، می توان گفت این هلیکوپتر اسباب بازی یکی از بهترین گزینه های موجود برای کودکان است و به آن ها اجازه می دهد در کمترین زمان ممکن به مهارت های لازم جهت پرواز با سیستم های کنترل از راه دور دست پیدا کنند .

4 هلیکوپتر کنترلی 2022

 • Syma S107G : بهترین مدل برای کاربران مبتدی

هلیکوپتر کنترلی Syma S107G بدون شک یکی از محبوب ترین گزینه های موجود در بازار است . این هلیکوپتر که با 20 سانتی متر طول قابلیت ها و امکاناتی مناسب کاربران مبتدی را ارائه می دهد و در عین حال به هیچ وجه دستگاه گران قیمتی محسوب نمی شود .
جالب است بدانید به منظور کنترل هر چه بهتر این هلیکوپتر ارتباطی سه کاناله بین رادیو کنترل و هلیکوپتر تعریف شده است تا به این ترتیب کاربران مبتدی بتوانند مهارت های کنترلی مقدماتی همچون حرکت در شش جهت بالا، پایین ، چپ ، راست ، عقب و جلو را بیاموزند .

هلیکوپتر کنترلی Syma S107G به یک باتری 150 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است و می تواند مدت زمان پرواز تا حداکثر 12 دقیقه را در اختیار شما قرار دهد . این در حالیست که شارژ شدن کامل این باتری تنها به 30 دقیقه زمان نیاز دارد و پس از آن شما می توانید پرواز را از سر بگیرید . چنین جزییاتی در میان سایر مدل ها با همین محدوده قیمت واقعا کم نظیر است و امتیازی مثبت برای Syma S107G محسوب می شود .

این هلیکوپتر همچنین دارای بدنه ای به مراتب سبک تر است و به همین دلیل در هنگام بروز تصادفات یا سقوط احتمال آسیب دیدن آن کمتر می شود . هلیکوپتر Syma S107G در پرواز های داخلی نیز عملکرد قابل قبولی دارد و در مجموع گزینه ای جذاب تر برای کاربران مبتدی محسوب می شود .

4 هلیکوپتر کنترلی 2022

شما کاربران گرامی می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فنی مجموعه جهان آرسی ازمشاوره تخصصی آن ها بهره برده و با اطلاعاتی کامل نسبت به خرید محصول مد نظر خود اقدام نمایید .

4 نظرات
 1. ali می گوید

  هلیکوپتر من از نوع Harkins hak303است.مدت زمان زیادی پرواز نکرده.وقتی میخوام ببرمش بالا فقط به سمت راست می چرخه وبالا نمی ره.مشکل چیه؟

  1. بهار هنرخواه می گوید

   سلام ، وقت بخیر
   این موارد باید از نزدیک بررسی شود .
   موفق باشید

 2. حسام می گوید

  سلام یک هلیکوپتر خواستم که بیشتر از 15 متر بالا بره آیا چنین چیزی دارید ؟؟

  1. بهار هنرخواه می گوید

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه هلیکوپتر کنترلی موجود نداریم .
   موفق باشید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.