اسکوتر برقی با کیفیت

چطور می توان یک اسکوتر برقی با کیفیت و خوب رو تشخیص داد و کجا می توان تهیه کرد ؟

اسکوتر برقی با کیفیت
0 98

اسکوتر برقی های با کیفیت در بازار ایران

اسکوتر برقی با کیفیت یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران در حین خرید این وسیله مهیج و مفرح است . چندی پیش حدود سال های 2013 تا 2014 میلادی اسکوتر های برقی هوشمند در قالب همین چیزی که امروزه بسیاری از خانواده ها در حال استفاده از آن هستند طراحی ، تولید و به تعداد بسیار انبوه به بازار جهانی ارائه شد و دیری نپایید که علاقه مندان بسیار زیادی پیدا کرد .

با گذشت زمان تغییر و تحول های گسترده ای در ساخت اسکوتر برقی بوجود آمد بگونه ای که سایز چرخ ها و طراحی ایرودینامیکی ظاهری به کل متحول شد و امروزه شاهد تنوع بسیار بالایی در دنیای اسکوتر برقی ها هستیم . این تنوع به قدری گسترده است که شاید حتی کاربر در حین خرید گمراه شده و نتواند میان مدل های بسیار خوب و جذاب انتخاب کند و دوست داشته باشد که همه را خرید کند .

اسکوتر برقی با کیفیت

خرید اسکوتر برقی در فصل تابستان و نزدیک به عید باستانی نوروز بسیار داغ می شود و علت آن این است که کودکان و نوجوانان پس از تعطیلی از مدارس با فراغ بال به بازی و تجربه سرعت و هیجان می پردازند . پس از بررسی و مقایسه مدل های مختلف ، بررسی کیفیت اسکوتر برقی از نکات بسیار مهم و ضروری در خرید اسکوتر برقی است . کیفیت های اسکوتر برقی در طبقات مختلفی طبقه بندی می شود و یکی از علل تفاوت های قیمت بسیار متنوع ، تنوع در کیفیت های اجزای داخلی اسکوتر برقی هاست . اگر تا به حال سوار یک اسکوتر برقی نشده اید بی شک با امتحان آن عاشقش خواهید شد و به دنبال خریدش می روید . اسکوتر برقی های باکیفیت به همراه گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش سه ساله توسط مجموعه جهان آرسی به شما علاقه مندان ارائه می شود . شما کاربران ساکن تهران می توانید برای مشاهده و خرید اسکوتر برقی از فروشگاه دائمی ما بازدید نمایید .

کیفیت قطعات اسکوتر برقی

اسکوتر های برقی و یا همان اسکوتر های هوشمند دارای ساختار و طراحی فنی بسیار مشخصی هستند . در ساخت یک اسکوتر برقی از باتری ، برد ، موتور ، قالب آلومینیومی و پوسته بهره گرفته شده است . در واقع با بررسی فنی و تخصصی یک اسکوتر پی خواهیم برد که دارای ساختار بسیار ساده ای است . اما بحث بسیار حائز اهمیت این است که اجزای یک اسکوتر برقی دارای چه کیفیتی با چه گریدبندی ای باید باشد ؟!؟ جهان آرسی مفتخر است تا برترین و با کیفیت ترین اسکوتر ها را با بهترین اجزا داخلی برای فروش به شما کاربران ارائه کند .

نکات مهم در خرید اسکوتر برقی
خواندن مطلب

کیفیت قطعات اسکوتر برقی

باتری اسکوتر برقی

اسکوتر برقی ها بر مبنای یک باتری قابل شارژ حرکت می کنند . این باتری می تواند بار ها و بارها شارژ شود و اسکوتر شما را به حرکت در آورد . باتری در بررسی کیفیت اسکوتر برقی از جایگاه والایی برخوردار است . در واقع قلب تپنده یک اسکوتر برقی هوشمند باتری آن است و به موجب وجود باتری است که دستگاه انرژی لازم برای حرکت را دارا می باشد . اسکوتر برقی های معتبر که توسط کمپانی های بنام طراحی و تولید می شوند دارای با کیفیت ترین باتری ممکنه می باشند و گرید بندی باتری قرارگرفته در محصولات این کمپانی گرید A است . معمولا برند این باتری ها سامسونگ و یا ال جی است .

قرارگیری باتری های با کیفیت در اسکوتر برقی موجب می شود تا بتوانید حداکثر میزان خروجی را از اسکوتر برقی خود دریافت کنید و عمر مفید و میزان خروجی مفید آن رو به کاهش نمی رود . باتری های بی کیفیت که در اسکوتر های برقی ارزان قیمت قرارگرفته اند معمولا بدون برند و بی نام هستند و متاسفانه عمر بسیار کوتاهی دارند و امکان دارد در حین استفاده قفل کرده و خاموش شود که به محض قطع انرژی دستگاه خاموش شده و استفاده کننده را زمین میزند و یا بدتر از آن به دلیل ضعف در کیفیت آتش بگیرد و آتش سوزی به راه بیندازد که بسیار خطرناک است مخصوصا برای کاربرانی که کم سن و سال هستند و در چنین شرایطی نمی توانند آن را مهار کنند . باتری های اسکوتر برقی یک باتری بیست سلولی هستند که به ترتیب شارژ می شوند . دقت کنید پس از اتمام بازی سریعا اسکوتر برقی را به شارژ نزنید اجازه دهید تا دما باتری کاهش یابد . اگر برای طولانی مدت می خواهید از دستگاه استفاده نکنید حتما آن را فول شارژ کنار بگذارید و هر دوهفته یکبار به شارژ وصل کنید . این کار باعث می شود تا سلول باتری های شما نخوابد و از کار نیفتد . اگر باتری اسکوتر برقی خراب شود و یا دیگر شارژ نشود عملا اسکوتر برقی شما بلااستفاده است و باید در صدد تعویض باتری آن بر آیید .

سایت های قابل اعتماد برای خرید اینترنتی
خواندن مطلب

پس باید این گونه اذعان کرد که کیفیت باتری در یک اسکوتر برقی با کیفیت برای سلامت استفاده کنندهنقش بسیار مهمی دارد .

باتری اسکوتر برقی

موتور اسکوتر برقی

در طراحی تمامی اسکوتر های برقی با کیفیت از دو چرخ و دوموتور با میزان توان یکسان بهره برده شده است ، مگر اینکه اسکوتر تک چرخ باشد که یقینا از یک موتور استفاده شده است . میتوانید این گونه به خاطر داشته باشید که وجود هر چرخ به منزله یک موتور است چرا که موتور ها در چرخ ها گنجانده شده اند . توان موتور ها در دستگاه های متفاوت متغییر است .
بعنوان مثال اسکوتر برقی های سایز 6.5 اینچ دارای توان 400 وات ، سایز 8 اینچ دارای توان 450 وات و سایز های 10 اینچ دارای توان 500 وات هستند . توان موتور ها میتواند میزان شتاب گیری و سرعت دستگاه شما را تعیین کند . بالا بودن کیفیت موتور ها میتواند حداکثر میزان شتاب گیری ، سرعت و راندمان را در استفاده شما فراهم کند . برای حفظ سلامتی چرخ و موتور ها بکوشید چرا که در صورت آسیب باید چرخ شما به صورت کامل تعویض شود .

موتور اسکوتر برقی

برد های الکترونیکی اسکوتر برقی

این روزها بسیار باب شده است که در هنگام خرید اسکوتر برقی برد موجود در آن دو تکه است و یا سه تکه ؟!؟ اما این موضوع از کجا باب شده است . قرارگیری برد بر روی اسکوتر برقی مغز فرمان دهنده ی اسکوتر است . یک دستگاه سالم و استاندارد دارای یک برد در هر کفه و یک مادر برد ( مجموعا یک برد 3 تکه است ) . بیس و اساس ساختار فنی یک اسکوتر برقی استاندارد به این صورت است که البته بالابودن میزان کیفیت خود برد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که همان برد 3 تکه نیز در کیفیت بندی های مختلفی تولید می شود .
در اسکوتر برقی های 2 برد ، مادربرد اصلی به کلی حذف شده و متاسفانه پس از چند روز به دلیل وارد شدن فشار بسیار زیادی به دستگاه ، برد به صورت کامل می سوزد . برد نیز یکی از اجزا اصلی و مهم در ساختار یک اسکوتر برقی است و یقینا در بالابودن کیفیت اسکوتر برقی نیز نقشی مهم و حیاتی دارد .
تمامی اسکوتر برقی های موجود در مجموعه دارای برد باکیفیت و سه تکه هستند و برای همین است که یک سال گارانتی بی قید و شرط به آن ها تعلق می گیرد .

اسکوتر برقی اسمارت بالانس چیست ؟
خواندن مطلب

با بررسی سه بخش مهم و اساسی اسکوتر برقی می توانیم در یابیم که کیفیت مربوط به باتری ، موتور و برد است . شاسی آلومینیومی و یا قاب پلاستیکی رو قسمت های مهمی نیستند و در کیفیت اصلی دستگاه تاثیری ندارند . درواقع تنوع در قیمت اسکوتر برقی ها نیز به تنوع در کیفیت اجزای داخلی بر می گردد . به عنوان مثال یک تولید کننده از باتری برد و موتوری با کیفیت پایین استفاده می کند و همین امر باعث می شود تا قیمت نهایی دستگاه ارزان تمام شود . آن وقت در بازار یک اسکوتر برقی با قیمت یک میلیون به فروش می رسد و یک اسکوتر برقی با قیمت دو میلیون تومان . در نظر داشته باشید همیشه و همیشه به دستگاه های باکیفیت گارانتی تعلق می گیرد .

تفاوت اسکوتر برقی با کیفیت و ارزان قیمت

شاید بسیاری از کاربران دانش و تخصص فنی برای تشخیص ، بررسی و انتخاب یک اسکوتر برقی با کیفیت که دارای استادارد های لازم باشد را نداشته باشند اما میتوان گفت انتخاب یک مجموعه تخصصی و بنام ، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر میتواند دال محکمی مبنی بر بالا بودن کیفیت اجزای داخلی یک اسکوتر برقی باشد . یقینا یک مجموعه تخصصی با گذر زمان و کسب تجربه سعی بر ارائه دستگاه هایی با بالاترین کیفیت ممکنه را دارد .

اسکوتر برقی با کیفیت

یک مجموعه تخصصی خرسند است اگر هیچ کاربری نیاز به تعمیرات پیدا نکند اما وجود گارانتی های قرص و محکم آسایش خاطری برای مشتریان در حین خرید است . دقت کنید هر ارزانی بی علت نیست و اگر می خواهید جنسی باکیفیت داشته باشید که برای مدتی طولانی کار کند باید تحقیق کنید و برای آن هزینه پرداخت نمایید .

جهان آرسی مفتخر است تا پس از گذشت 6 سال همچنان با اقتدار اسکوتر برقی های بسیار متنوع با بالاترین کیفیت اجزای داخلی را به همراه گارانتی های یک ساله معتبر و خدمات پس از فروش 2 الی 3 ساله را به کاربران ارائه کند و مفتخر است که تا به امروز نیز در ارائه گارانتی ، کاملا بی قید و شرط عمل کرده و رضایت تمامی مشتریان اسکوتر برقی را جلب کرده است . پیشنهاد می شود تا از فروشگاه حضوری جهان آرسی و تنوع اسکوتر برقی های آن بازدید کنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.