اسکوتر برقی با کیفیت

اسکوتر برقی با کیفیت

اسکوتر برقی های با کیفیت در بازار ایران

اسکوتر برقی با کیفیت ها یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران در حین خرید این وسیله مهیج و مفرح است . چندی پیش حدود سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ میلادی اسکوتر های هوشمند در قالب همین چیزی که امروزه بسیاری از خانواده ها در حال استفاده از آن هستند طراحی ، تولید و به تعداد بسیار انبوه به بازار جهانی ارائه شد و دیری نپایید که علاقه مندان بسیار زیادی پیدا کرد .
با گذشت زمان تغییر و تحول های گسترده ای در ساخت اسکوتر برقی بوجود آمد بگونه ای که سایز چرخ ها و طراحی ایرودینامیکی ظاهری به کل متحول شد و امروزه شاهد تنوع بسیار بالایی در دنیای اسکوتر برقی ها هستیم . این تنوع به قدری گسترده است که شاید حتی کاربر در حین خرید گمراه شده و نتواند میان مدل های بسیار خوب و جذاب انتخاب کند و دوست داشته باشد که همه را خرید کند .

خرید اسکوتر برقی در فصل تابستان و نزدیک به عید باستانی نوروز بسیار داغ می شود و علت آن این است که کودکان و نوجوانان پس از تعطیلی از مدارس با فراغ بال به بازی و تجربه سرعت و هیجان می پردازند . پس از بررسی و مقایسه مدل های مختلف ، بررسی کیفیت اسکوتر برقی از نکات بسیار مهم و ضروری در خرید اسکوتر برقی است . کیفیت های اسکوتر برقی در طبقات مختلفی طبقه بندی می شود و یکی از علل تفاوت های قیمت بسیار متنوع ، تنوع در کیفیت های اجزای داخلی اسکوتر برقی هاست .

  • کیفیت در قطعات اسکوتر برقی

اسکوتر های برقی و یا همان اسکوتر های هوشمند دارای ساختار و طراحی فنی بسیار مشخصی هستند . در ساخت یک اسکوتر برقی از باتری ، برد ، موتور ، قالب آلومینیومی و پوسته بهره گرفته شده است . در واقع با بررسی فنی و تخصصی یک اسکوتر پی خواهیم برد که دارای ساختار بسیار ساده ای است . اما بحث بسیار حائز اهمیت این است که اجزای یک اسکوتر برقی دارای چه کیفیتی با چه گریدبندی ای باید باشد ؟!؟

  • باتری

باتری در بررسی کیفیت اسکوتر برقی از جایگاه والایی برخوردار است . در واقع قلب تپنده یک اسکوتر برقی هوشمند باتری آن است و به موجب وجود باتری است که دستگاه انرژی لازم برای حرکت را دارا می باشد . اسکوتر برقی های معتبر که توسط کمپانی های بنام طراحی و تولید می شوند دارای با کیفیت ترین باتری ممکنه می باشند و گرید بندی باتری قرارگرفته در محصولات این کمپانی گرید A است . معمولا برند این باتری ها سامسونگ و یا ال جی است .
قرارگیری باتری های با کیفیت در اسکوتر برقی موجب می شود تا بتوانید حداکثر میزان خروجی را از اسکوتر برقی خود دریافت کنید و عمر مفید و میزان خروجی مفید آن رو به کاهش نمی رود . باتری های بی کیفیت که در اسکوتر های برقی ارزان قیمت قرارگرفته اند معمولا بدون برند و بی نام هستند و متاسفانه عمر بسیار کوتاهی دارند و امکان دارد در حین استفاده قفل کرده و خاموش شود که به محض قطع انرژی دستگاه خاموش شده و استفاده کننده را زمین میزند و یا بدتر از آن به دلیل ضعف در کیفیت آتش بگیرد و آتش سوزی به راه بیندازد که بسیار خطرناک است مخصوصا برای کاربرانی که کم سن و سال هستند و در چنین شرایطی نمی توانند آن را مهار کنند .

پس باید این گونه اذعان کرد که کیفیت باتری در یک اسکوتر برقی با کیفیت برای سلامت استفاده کنندهنقش بسیار مهمی دارد .

  • موتور ها 

در طراحی تمامی اسکوتر های برقی با کیفیت از دو چرخ و دوموتور با میزان توان یکسان بهره برده شده است ، مگر اینکه اسکوتر تک چرخ باشد که یقینا از یک موتور استفاده شده است . میتوانید این گونه به خاطر داشته باشید که وجود هر چرخ به منزله یک موتور است چرا که موتور ها در چرخ ها گنجانده شده اند . توان موتور ها در دستگاه های متفاوت متغییر است .
بعنوان مثال اسکوتر برقی های سایز ۶٫۵ اینچ دارای توان ۴۰۰ وات ، سایز ۸ اینچ دارای توان ۴۵۰ وات و سایز های ۱۰ اینچ دارای توان ۵۰۰ وات هستند . توان موتور ها میتواند میزان شتاب گیری و سرعت دستگاه شما را تعیین کند . بالا بودن کیفیت موتور ها میتواند حداکثر میزان شتاب گیری ، سرعت و راندمان را در استفاده شما فراهم کند .

  • برد های اسکوتر برقی

این روزها بسیار باب شده است که در هنگام خرید اسکوتر برقی برد موجود در آن دو تکه است و یا سه تکه ؟!؟ اما این موضوع از کجا باب شده است . قرارگیری برد بر روی اسکوتر برقی مغز فرمان دهنده ی اسکوتر است . یک دستگاه سالم و استاندارد دارای یک برد در هر کفه و یک مادر برد ( مجموعا یک برد ۳ تکه است ) . بیس و اساس ساختار فنی یک اسکوتر برقی استاندارد به این صورت است که البته بالابودن میزان کیفیت خود برد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که همان برد ۳ تکه نیز در کیفیت بندی های مختلفی تولید می شود .
در اسکوتر برقی های ۲ برد ، مادربرد اصلی به کلی حذف شده و متاسفانه پس از چند روز به دلیل وارد شدن فشار بسیار زیادی به دستگاه ، برد به صورت کامل می سوزد . برد نیز یکی از اجزا اصلی و مهم در ساختار یک اسکوتر برقی است و یقینا در بالابودن کیفیت اسکوتر برقی نیز نقشی مهم و حیاتی دارد .

  • تفاوت اسکوتر برقی با کیفیت و اسکوتر برقی ارزان قیمت

شاید بسیاری از کاربران دانش و تخصص فنی برای تشخیص ، بررسی و انتخاب یک اسکوتر برقی با کیفیت که دارای استادارد های لازم باشد را نداشته باشند اما میتوان گفت انتخاب یک مجموعه تخصصی و بنام ، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر میتواند دال محکمی مبنی بر بالا بودن کیفیت اجزای داخلی یک اسکوتر برقی باشد . یقینا یک مجموعه تخصصی با گذر زمان و کسب تجربه سعی بر ارائه دستگاه هایی با بالاترین کیفیت ممکنه را دارد .
یک مجموعه تخصصی خرسند است اگر هیچ کاربری نیاز به تعمیرات پیدا نکند اما وجود گارانتی های قرص و محکم آسایش خاطری برای مشتریان در حین خرید است .

جهان آرسی مفتخر است تا پس از گذشت ۴ سال همچنان با اقتدار اسکوتر برقی های بسیار متنوع با بالاترین کیفیت اجزای داخلی را به همراه گارانتی های یک ساله معتبر و خدمات پس از فروش ۲ الی ۳ ساله را به کاربران ارائه کند و مفتخر است که تا به امروز نیز در ارائه گارانتی ، کاملا بی قید و شرط عمل کرده و رضایت تمامی مشتریان اسکوتر برقی را جلب کرده است . پیشنهاد می شود تا از فروشگاه حضوری جهان آرسی و تنوع اسکوتر برقی های آن بازدید کنید .

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *