اسکوتر برقی با کیفیت

اسکوتر برقی های با کیفیت در بازار ایران

اسکوتر برقی با کیفیت ها یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران در حین خرید این وسیله مهیج و مفرح است . چندی پیش حدود سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ میلادی اسکوتر های هوشمند در قالب همین چیزی که امروزه بسیاری از خانواده ها در حال استفاده از آن هستند طراحی ، تولید و به تعداد بسیار انبوه به بازار جهانی ارائه شد و دیری نپایید که علاقه مندان بسیار زیادی پیدا کرد .
با گذشت زمان تغییر و تحول های گسترده ای در ساخت اسکوتر برقی بوجود آمد بگونه ای که سایز چرخ ها و طراحی ایرودینامیکی ظاهری به کل متحول شد و امروزه شاهد تنوع بسیار بالایی در دنیای اسکوتر برقی ها هستیم . این تنوع به قدری گسترده است که شاید حتی کاربر در حین خرید گمراه شده و نتواند میان مدل های بسیار خوب و جذاب انتخاب کند و دوست داشته باشد که همه را خرید کند .

خرید اسکوتر برقی در فصل تابستان و نزدیک به عید باستانی نوروز بسیار داغ می شود و علت آن این است که کودکان و نوجوانان پس از تعطیلی از مدارس با فراغ بال به بازی و تجربه سرعت و هیجان می پردازند . پس از بررسی و مقایسه مدل های مختلف ، بررسی کیفیت اسکوتر برقی از نکات بسیار مهم و ضروری در خرید اسکوتر برقی است . کیفیت های اسکوتر برقی در طبقات مختلفی طبقه بندی می شود و یکی از علل تفاوت های قیمت بسیار متنوع ، تنوع در کیفیت های اجزای داخلی اسکوتر برقی هاست .

  • کیفیت در قطعات اسکوتر برقی

اسکوتر های برقی و یا همان اسکوتر های هوشمند دارای ساختار و طراحی فنی بسیار مشخصی هستند . در ساخت یک اسکوتر برقی از باتری ، برد ، موتور ، قالب آلومینیومی و پوسته بهره گرفته شده است . در واقع با بررسی فنی و تخصصی یک اسکوتر پی خواهیم برد که دارای ساختار بسیار ساده ای است . اما بحث بسیار حائز اهمیت این است که اجزای یک اسکوتر برقی دارای چه کیفیتی با چه گریدبندی ای باید باشد ؟!؟

  • باتری

باتری در بررسی کیفیت اسکوتر برقی از جایگاه والایی برخوردار است . در واقع قلب تپنده یک اسکوتر برقی هوشمند باتری آن است و به موجب وجود باتری است که دستگاه انرژی لازم برای حرکت را دارا می باشد . اسکوتر برقی های معتبر که توسط کمپانی های بنام طراحی و تولید می شوند دارای با کیفیت ترین باتری ممکنه می باشند و گرید بندی باتری قرارگرفته در محصولات این کمپانی گرید A است . معمولا برند این باتری ها سامسونگ و یا ال جی است .
قرارگیری باتری های با کیفیت در اسکوتر برقی موجب می شود تا بتوانید حداکثر میزان خروجی را از اسکوتر برقی خود دریافت کنید و عمر مفید و میزان خروجی مفید آن رو به کاهش نمی رود . باتری های بی کیفیت که در اسکوتر های برقی ارزان قیمت قرارگرفته اند معمولا بدون برند و بی نام هستند و متاسفانه عمر بسیار کوتاهی دارند و امکان دارد در حین استفاده قفل کرده و خاموش شود که به محض قطع انرژی دستگاه خاموش شده و استفاده کننده را زمین میزند و یا بدتر از آن به دلیل ضعف در کیفیت آتش بگیرد و آتش سوزی به راه بیندازد که بسیار خطرناک است مخصوصا برای کاربرانی که کم سن و سال هستند و در چنین شرایطی نمی توانند آن را مهار کنند .

پس باید این گونه اذعان کرد که کیفیت باتری در یک اسکوتر برقی با کیفیت برای سلامت استفاده کنندهنقش بسیار مهمی دارد .

  • موتور ها 

در طراحی تمامی اسکوتر های برقی با کیفیت از دو چرخ و دوموتور با میزان توان یکسان بهره برده شده است ، مگر اینکه اسکوتر تک چرخ باشد که یقینا از یک موتور استفاده شده است . میتوانید این گونه به خاطر داشته باشید که وجود هر چرخ به منزله یک موتور است چرا که موتور ها در چرخ ها گنجانده شده اند . توان موتور ها در دستگاه های متفاوت متغییر است .
بعنوان مثال اسکوتر برقی های سایز ۶٫۵ اینچ دارای توان ۴۰۰ وات ، سایز ۸ اینچ دارای توان ۴۵۰ وات و سایز های ۱۰ اینچ دارای توان ۵۰۰ وات هستند . توان موتور ها میتواند میزان شتاب گیری و سرعت دستگاه شما را تعیین کند . بالا بودن کیفیت موتور ها میتواند حداکثر میزان شتاب گیری ، سرعت و راندمان را در استفاده شما فراهم کند .

  • برد های اسکوتر برقی

این روزها بسیار باب شده است که در هنگام خرید اسکوتر برقی برد موجود در آن دو تکه است و یا سه تکه ؟!؟ اما این موضوع از کجا باب شده است . قرارگیری برد بر روی اسکوتر برقی مغز فرمان دهنده ی اسکوتر است . یک دستگاه سالم و استاندارد دارای یک برد در هر کفه و یک مادر برد ( مجموعا یک برد ۳ تکه است ) . بیس و اساس ساختار فنی یک اسکوتر برقی استاندارد به این صورت است که البته بالابودن میزان کیفیت خود برد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که همان برد ۳ تکه نیز در کیفیت بندی های مختلفی تولید می شود .
در اسکوتر برقی های ۲ برد ، مادربرد اصلی به کلی حذف شده و متاسفانه پس از چند روز به دلیل وارد شدن فشار بسیار زیادی به دستگاه ، برد به صورت کامل می سوزد . برد نیز یکی از اجزا اصلی و مهم در ساختار یک اسکوتر برقی است و یقینا در بالابودن کیفیت اسکوتر برقی نیز نقشی مهم و حیاتی دارد .

  • تفاوت اسکوتر برقی با کیفیت و اسکوتر برقی ارزان قیمت

شاید بسیاری از کاربران دانش و تخصص فنی برای تشخیص ، بررسی و انتخاب یک اسکوتر برقی با کیفیت که دارای استادارد های لازم باشد را نداشته باشند اما میتوان گفت انتخاب یک مجموعه تخصصی و بنام ، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر میتواند دال محکمی مبنی بر بالا بودن کیفیت اجزای داخلی یک اسکوتر برقی باشد . یقینا یک مجموعه تخصصی با گذر زمان و کسب تجربه سعی بر ارائه دستگاه هایی با بالاترین کیفیت ممکنه را دارد .
یک مجموعه تخصصی خرسند است اگر هیچ کاربری نیاز به تعمیرات پیدا نکند اما وجود گارانتی های قرص و محکم آسایش خاطری برای مشتریان در حین خرید است .

جهان آرسی مفتخر است تا پس از گذشت ۴ سال همچنان با اقتدار اسکوتر برقی های بسیار متنوع با بالاترین کیفیت اجزای داخلی را به همراه گارانتی های یک ساله معتبر و خدمات پس از فروش ۲ الی ۳ ساله را به کاربران ارائه کند و مفتخر است که تا به امروز نیز در ارائه گارانتی ، کاملا بی قید و شرط عمل کرده و رضایت تمامی مشتریان اسکوتر برقی را جلب کرده است . پیشنهاد می شود تا از فروشگاه حضوری جهان آرسی و تنوع اسکوتر برقی های آن بازدید کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *