هلی شات DJI

مجموعه جهان آرسی به صورت رسمی از سال ۱۳۹۲ به عنوان نماینده رسمی هلی شات DJI در ایران اقدام به فعالیت در زمینه های تخصصی زیر کرده است:

  1. فروش تمامی محصولات تخصصی شرکت DJI
  2. آموزش های تخصصی در زمینه تصویر برداری هوایی ( هلی شات )
  3. گارانتی و تعمیرات تخصصی در زمینه محصولات ارائه شده توسط شرکت DJI
  4. ساخت و تولید انواع مولتی روتور های تخصصی برای سازمان ها و ارگان های نظامی و دولتی

این مجموعه با اتکا بر دانش فنی و تخصصی و به پشتوانه سازمان های ذی صلاح توانسته مدارک و مجوز های مربوط را جهت ارائه و فروش این تجهیزات به صورت رسمی از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی کشور دریافت نموده و در جهت توسعه علم و ارائه هرچه بهتر خدمات تخصصی در زمینه کوادکوپتر و  پهپاد های بدون سرنشین اقدام به فعالین نماید .

نمایندگی DJI

شما می توانید با تهیه محصولات DJI از نمایندگی DJI در ایران از مزایایی همچون ، آموزش های تخصصی ، گارانتی سلامت ، گارانتی اصالت دستگاه و خدمات پشتیبانی تخصصی نیز بهرمند گردید . هدف ما به عنوان نمایندکی DJI در ایران تنها ارائه خدمات مشاوره ای فنی و تخصصی در حوزه محصولات پروازی جهت ارائه بهترین و مناسب ترین محصول با توجه به نیاز کاربران است .

نمایندگی DJI

قطعات و لوازم جانبی محصولات DJI

در این بخش شما می توانید تمامی اقلام و قطعات یدکی محصولات DJI را مشاهده فرمایید . قطعات و لوازم جانبی ارائه شده توسط مجموعه جهان آرسی به عنوان نماینده هلی شات DJI در ایران تمام اورجینال بوده و از کیفیت و بالایی برخوردار هستند .

لازم به ذکر است قیمت رائه شده برای برخی از کالا ها به روز نبوده است و با توجه به ازدیاد آن ها ممکن است در برخی از موارد گاهاً موجودی اقلام به درستی ذکر نشده باشد . پیشنهاد می شود جهت اطمینان پیش از خرید اقلام یدکی پیش از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید .

برخی از قطعات و لوازم جانبی محصولات DJI کالاهایی تخصصی بوده که جهت تعمیر دستگاه ها ارائه می گردد ، آن درسته از کاربرانی که دانش تخصصی تعمیرات هلی شات dji خود را ندارند پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از آسیب احتمالی بیشتر و کاهش هزینه ( امکان قابلیت تعمیر بجای تعویض قطعه ) هلی شات dji خود را برای بررسی کارشناسی و تعمیرات تخصصی محصولات DJI به این مجموعه ارسال نمایند .

تعمیرات محصولات DJI

قطعات هلی شات DJI

قطعات و لوازم جانبی فانتوم 4

قطعات و لوازم جانبی فانتوم ۴

قطعات و لوازم جانبی فانتوم 3

قطعات و لوازم جانبی فانتوم ۳

قطعات و لوازم جانبی فانتوم 2

قطعات و لوازم جانبی فانتوم ۲

قطعات و لوازم جانبی مویک پرو

قطعات و لوازم جانبی مویک پرو

قطعات و لوازم جانبی اسپارک

قطعات و لوازم جانبی اسپارک

لوازم و قطعات یدکی محصولات تخصصی DJI

قطعات و لوازم جانبی اینسپایر 2

قطعات و لوازم جانبی اینسپایر ۲

قطعات و لوازم جانبی اینسپایر 1

قطعات و لوازم جانبی اینسپایر ۱

قطعات و لوازم جانبی ماتریس ۶۰۰

قطعات و لوازم جانبی S1000

قطعات و لوازم جانبی S900 و S1000

قطعات و لوازم جانبی ماتریس 100

قطعات و لوازم جانبی ماتریس ۱۰۰

لوازم و قطعات یدکی دوربین های تخصصی DJI

قطعات و لوازم جانبی Osmo