در امنیت با محصولات DJI پرواز کنید

  شرکت DJI به عنوان عضوی از جامعه پروازی و فیلم برداری هوایی ، همواره خود را نسبت به ترویج و توسعه خلاقیت و ایده های نوآورانه متعهد دانسته است . این صفحه نیز در راستای همین هدف تهیه شده است و به خلبانان کمک می کند تا محدودیت های موجود در مقابل ایده ها و تخیلات خود را از بین ببرند . بنابراین اگر شما هم به خلق تصاویر و ویدیو های منحصر به فرد علاقه داشته باشید ، در این مقاله نکات و ویدیو های آموزشی متنوعی را مشاهده خواهید کرد . این آموزش ها در صورتی که مورد توجه قرار گیرند ، می توانند امنیت و به دنبال آن تجربه پرواز را بهبود ببخشند . برای فراهم نمودن اطلاعات جامع موجود در این مقاله تلاش های بسیاری صورت پذیرفته است ، اما با این حال این صفحه نمی تواند جایگزین مناسبی برای درک و قضاوت شخصی خلبان تلقی شود .به عنوان خلبان محصولات DJI ، شما شخصا مسئولیت تامین امنیت این کوادروتور ها هستید و وظیفه دارید پرواز خود را مطابق با قوانین و مقررات محلی هدایت نمایید .

  در صفحه مربوط به امنیت پرواز ، شما می توانید به جدید ترین اطلاعات در مورد سیستم DJI GEO دست پیدا کنید ، از استراتژی ها و مناطق مربوط به محدوده پرواز آگاه شوید ، تمام سیستم های جدید قفل گشایی را بشناسید ، از سایر نکات مرتبط با پرواز بهره مند شوید ، و به طور کلی اطلاعاتی دقیق ، واضح و کاربردی در رابطه با اجرای پرواز هایی امن در اختیار داشته باشید .

  سیستم DJI GEO چیست ؟

  سیستم Geospatial Environment Online یا به صورت مختصر GEO که توسط شرکت DJI طراحی شده است ، بهترین سیستم اطلاعات جغرافیایی در نوع خود به حساب می آید . این سیستم راهنمایی هایی به روز در رابطه با مناطق پرواز ممنوع در اختیار کاربران محصولات DJI قرار می دهد .
  به عبارت دیگر اطلاعات تهیه شده توسط این سیستم به خلبانان اجازه می دهد تا تصمیماتی هوشمند در رابطه با مکان و زمان پرواز اتخاذ نمایند .

  درخواست های قفل گشایی در DJI

  سیستم GEO مناطق گوناگون با میزان ریسک متفاوت را نمایش می دهد و کاربران را از مکانی هایی که پرواز کردن در آن ها ممکن است به مشکلات ایمنی و امنیتی منجر شود ، مطلع می سازد . در مقابل کاربران نیز می توانند قفل این مناطق را باز کنند . لازم به ذکر است که باز کردن قفل مناطقی با میزان ریسک پایین تنها با چند کلیک امکان پذیر است ، اما در مقابل برای قفل گشایی مناطقی با ریسک بالا ، لازم است مدارک خاصی تهیه شوند تا از تطابق پرواز با سیاست ها و قوانین محلی اطمینان حاصل شود .

  سیاست ها و قوانین مربوط به DJI GEO

  لطفا قبل از شروع پرواز سیاست ها و قوانین محلی را مورد مطالعه قرار دهید . به همین منظور می توانید به پرتال وبی “در امنیت پرواز کنید” مراجعه نمایید تا اسنادی در رابطه با مقررات پرواز در کشور های مختلف به همراه لینک دانلود در اختیار شما قرار گیرد . با توجه به این که قوانین و مقررات پرواز پس از گذشت مدتی دوباره به روز رسانی می شوند ، بنابراین از شما تقاضا داریم برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید .

  نکات

  DJI GEO چیست ؟

  هرگز در حالت مستی یا زمانی که تحت تاثیر دارو قرار دارید پرواز نکنید

  DJI GEO چیست ؟

  همیشه در ارتفاعی پایین تر از 122 متر پرواز کنید تا از به وجود آمدن تداخل با هواپیما های بزرگ تر جلوگیری شود

  DJI GEO چیست ؟

  در فضا های باز پرواز کنید ، از پرواز کردن با ارتفاع کم بر فراز انسان ها و حیوانات اجتناب کنید ، و تا جایی که امکان دارد در محدوده دید خود پرواز نمایید

  DJI GEO چیست ؟

  قبل از شروع هر پرواز از سالم بودن کوادکوپتر خود اطمینان حاصل کنید و تجهیزات را کاملا شارژ نمایید

  DJI GEO چیست ؟

  قبل از پرواز با کوادروتور از دستگاه های شبیه ساز پرواز کمک بگیرید و هدایت کردن پهباد های مخصوص فیلم برداری را تمرین کنید

  DJI GEO چیست ؟

  همیشه از مقررات محلی پیروی کنید

  DJI GEO چیست ؟

  بهتر است پرواز را در مکان هایی با سیگنال GPS قوی تر شروع کنید تا نقطه شروع پرواز (خانه) به بهترین نحو ممکن انتخاب شود. علاوه بر آن باید از عملکرد صحیح موقعیت یابی نیز اطمینان حاصل کنید

  DJI GEO چیست ؟

  انگشتان خود را روی فرمان های موجود در دستگاه کنترل از راه دور قرار دهید تا در طول پرواز هدایت کوادروتور از دست شما خارج نشود

  blank
  پشتیبانی آنلاین
  ×
  احسان فلاح پور Whatsapp chat
  مهیار توکلی Whatsapp chat
  2 +