هلیکوپتر کنترلی

هلیکوپتر کنترلی یا همان هلیکوپتر اسباب بازی یک دستگاه پروازی تفریحی می باشد که بسیار مهیج و شگفت انگیز است که علاقه مندان و طرفداران خاص خود را دارد . از دیرباز کاربران محصولات پروازی با هلیکوپتر های کنترلی آشنایی داشته اند و وسیله تفریحی بسیار مفرحی محسوب میشده است .

هلیکوپتر های کنترلی به 2 دسته هلیکوپتر اسباب بازی و هلیکوپتر کنترلی حرفه ای تقسیم می شود که تفاوت اصلی آن ها در تعداد کانال ، قدرت ، نوع موتور ، نوع سوخت نوع بلید ، امکانات و … می باشد . همانطور که می دانید برای استفاده از هلیکوپتر کنترلی حرفه ای حتما باید زمانی را صرف آموزش و کسب مهارت در زمینه استفاده از دستگاه نمایید در غیر این صورت حتی نمی توانید هلیکوپتر حرفه ای را 1 متر از زمین بلند نمایید از این رو برای استفاده از هلیکوپتر های کنترلی 4 کانال به بالا حتما باید آموزش های تخصصی لازم را دیده و  دارای مهارت بالایی باشید .

هلیکوپتر اسباب بازی

هلیکوپتر اسباب بازی از جمله وسایل تفریحی پرنده ای می باشد که مناسب افراد مبتدی بوده و می توان از آن برای خردسالان نیز استفاده نمود ، از مزیت های مهم هلیکوپتر های اسباب بازی کم بودن تعداد کانال و مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه می باشد که آن را برای افراد مبتدی ساده نموده است . تمامی هلیکوپتر های اسباب بازی دارای سیستمی الکتریکی با منبع تغذیه الکتریکی می باشند . و تعداد کانال های آن بین 3 الی 3.5 است . در این نوع هلیکوپتر های با توجه به اینکه مخاطب آن فردی آماتور در نظر گرفته شده است هدایت آن بسیار ساده است و در برابر ضربات احتمالی نیز بسیار مقاوم گردیده اند . در این سری هلیکوپتر ها به منظور جذابیت بیشتر امکاناتی نظیر : سیستم آب پاش ، حباب ساز ، حمل بار و تیر انداز به آن افزوده شده است تا لذت استفاده از آن را 2 چندان نماید .

هلیکوپتر کنترلی

با بازدید از فروشگاه جهان آرسی می توانید از جدید ترین محصولات پروازی بازدید نموده و نسبت به خرید هلیکوپتر کنترلی و هلی شات خود پس از بررسی محصول و دریافت مشاوره های تخصصی از کارشناسان مجموعه با توجه و هدف و نیازتان اقدام به خرید محصول مورد نظر نمایید . همچنین این امکان برای شما میسر است تا در صورت مراجعه حضوری در همان لحظه آموزش های لازم را دریافت نمایید و در صورتی که به صورت غیر حضوری نیز هلیکوتر کنترلی خود را تهیه نمایید تمام فیلم های آموزشی همراه با محصول برای شما ارسال خواهد شد .