مویک پرو | DJI Mavic Pro

زمان پروازی بالا

کواد کوپتر مویک پرو باتوجه به طراحی کوچک تا شونده ، امکانات جدید ، برد رادیوی 7 کیلومتری دارای مدت زمان پروازیبسیار مناسبی است ، افزایش راندمان موتور به همراه باتری 3830 میلی آمپری آن موجب گردیده تا مدت زمان پروازی این پرنده به 27 دقیقه برسد .

دوربین مناسب و با کیفیت

هلی شات مویک پرو مجهز به دوربین تصویر برداری با حساسیت سنسور 12.3Mpixel با رزولیشن 4K است که می تواند تصاویری خارق العاده را برای شما به ثبت رساند ، بیت ریت این دوربین 60Mbps است که با توجه به سایز کوچک این دوربین بسیار شگفت انگیز است .

blank

طراحی پیشرفته با 5 چشم

کوادکوپتر Mavic Pro همانند فانتوم 4 مجهز به یک فلایت کنترل هوشمند است که این فلایت با بهرمندی از 5 چشم بصری که وظیفه تجزیه و تحلیل محیط را دارا می باشند به کمک مغز پردازنده پروازی پرنده آمده اند تا بتواند به بهترین نحو در هر محیطی به پرواز درآید .

دوربین هلی شات DJI MAVIC PRO

کوادروتور DJI MAvic Pro یک پرنده کوچک و بدون سرنشین می باشد که قابلیت پروازی بسیار زیبا را در آسمان دارا می باشد . این پرنده به گونه ای طراحی شده است که به آسانی جمع شود و در کوچکترین فضای ممکن قابل حمل باشد .

کواد کوپتر مویک پرو یک پرنده برای تمامی اقشار جامعه از جمله : مهندسان ، کارشناسان ، ورزشکاران ، محققان ، طبیعت گردان ، توریستان ، دانشجویان ، نوجوانان ، خانواده ها ، مسابقات Drone و … می باشد . این پرنده خوش پرواز به گونه ای طراحی شده است که هر قردی بتواند به راحتی و بدون نیاز با دانش پرواز از آن برای کارهای مختلف استفاه نماید .

کوادکوپتر DJI Mavic Pro مجهز به جدیترین سیستم ناوبری به همراه 24 GPS است که می تواند ثبات پروازی این پرنده تا برد 7 کیلومتر به بهترین نحو حفظ نماید . DJI Mavic Pro مجهز به یک دوربین 4K  به همراه یک گیمبال 3 محوره می باشد که موجب می گردد تا کاربر بتواند بهترین تصاویر را ثبت و ضبط نماید .

هلی شات Mavic Pro

blank

حرکت به دنبال سوژه

کوادکوپتر Mavic ‌Pro قابلیت از قبلیت تعقیب سوژه بر خوردار است ، به گونه ای که به یک کلیک بر روی سوژه مورد نظر پرنده به صورت کامل بر روی آن قفل کرده و از آن تصویر برداری می نماید .

blank

سلفی هوایی

دیگر وقت آن رسیده است که سلفی های خود را از آسمان بخواهیم ، کواد کوپتر مویک پرو قادر است ژست و فیگور های شما را تشخیص داده و به صورت خودکار از شما عکاسی نماید .

blank

حساسیت حرکتی بالا

مویک پرو به گونه ای طراحی گردیده است  که دارای حساسیت حرکتی بسیار بالایی باشد تا بتواند در هر محیطی ، حتی منزل به راحتی به پرواز دراید .

هلی شات مویک پرو و امکانات آن

blank

حرکت تنها با یک لمس

در مویک پرو کافیست شما جایی را که تمایل دارید پرنده به آنجا برود را فقط لمس کنید و بنشینید و تماشا کنید که چطور پرنده بدون برخورد با هیچ مانعی و عبور از آنها به آنجا خواهد رفت ! شما میتوانید با این سیستم و فقط با یک کلیک به راحتی از منطقه ای که دوست دارید تصویر برداری نمایید .

blank

برد 7 کیلومتری پروازی

هلی شات Mavic Pro مجهز به جدیدترین سیستم ارسال دیتا می باشد که قادر تا 7 کیلومتر تصاویر را با کیفیت 720p برای کاربر ارسال کند که در نوع خود بی نظیر است . قابل توجه است که این میزان برد برای استاندارد F.C.C است و برای برای استاندارد EC برد ارسال به میزان 4 کیلومتر می باشد .

blank

سنسور عدم برخورد با موانع

این سنسور موجب هوشمندی چند برابر کواد کوپتر مویک پرو گردیده است ، این سیستم علاوه بر آنکه باعث جلوگیری از عدم برخورد با موانع گردیده موجب شده تا بتوانید با آن موقعیت پرنده را به طور کاملا حفظ کرده و پروازی بسیار آسان در محیط های سرپوشیده بدون GPS داشته باشید .

سایز کوچک و قابل حمل

سایز این پرنده بسیار کوچک و قابل تا شدن می باشد که حمل را بسیار ساده کرده است ، ابعاد : W83mm x H83mm x L198mm

مشخصات مویک پرو

blank

قابلیت کنترل با موبایل

کوادکوپتر Mavic Pro مجهز به سیستم هدایت و کنترل از طریقه تلفن همراه هوشمند می باشد ، این سیستم هوشمند به گونه ای بر روی این پرنده طراحی شده است که در مواقع ضرورت می توان تا 300 متر بدون نیاز به رادیو کنترل آن را هدایت نمود .

blank

در لحظه ای در فرمان شماست

کوچک ترین حرکت شما بر روی استیک ها به معنی حرکت پرنده در آسمان است ، موتور های به روزرسانی شده این پرنده به همراه ملخ های بهینه سازی شده آن شما را قادر می سازد تا سرعتی معادل 65 کیلومتر بر ساعت را در آسمان تجربه نمایید .

blank

استفاده از عینک FPV در پرواز

DJI عینک Goggles DJI طراحی نمود تا پاسخی برای نیاز کاربرانی باشد که دوستدار مسابقه های پرنده های بدون سرنشین می باشند . این عینک باعث می شود که پرواز حالت مهاجمانه با زاویه دید 85 درجه و با رزولیشن تصویر 1920x1080p باشد .

رادیو کوچک اما حرفه ای

رادیو این پرنده هوشمند یک رادیو کوچک و قابل حمل با امکانات بالا می باشد ، این رادیو کنترل در شرایط FCC دارای برد 7 کیلومتر و در شرایط CE دارای برد 4 کیلومتر می باشد که می تواند در این متراژ به صورت زنده تصاویر را با کیفیت 720p ارسال نماید .

کواد کوپتر مویک پرو هوشمند

blank

ویرایش سریع فیلم و تصاویر

تا به امروز ویرایش تصاویر و اشتراک آنها به این آسانی نبوده است ، با استفاده از نرم افزار DJI GO که شما می توانید تمامی فیلم ها و عکس های گرفته شده توسط این پرنده را به سرعت ویرایش نموده و بر روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید .

blank

حفظ ارتفاع خود کار

طراحی منحصر به فرد قرار گرفته در سیستم اولتراسونیک این پرنده هوشمند موجب گردیده تا در هنگام  پرواز ، پرنده سطح زیرین خود را تشخیص داده تا در صورت فراز و نشیب احتمالی ارتفاع خود را  حفظ و یا افزایش داده تا با موانع برخورد ننماید .

blank

IMU و COMPASS دوگانه

کواد کوپتر مویک پرو همانند فانتوم 4 مجهز به IMU و COMPASS دوگانه می باشد تا در هنگام دریافت پارامتر های پروازی آن ها را با یکدیگر  مقایسه نموده که در صورت دریافت 2 پارامتر یکسان نسبت به آن واکنش نشان دهد . این امر موجب حذف خطا در پرواز می شود .

5 چشم بینا

این پرنده مجهز به 5 دوربین جهت شناسایی محیط و 2 سنسور امواچ فراصوت برای حفظ موقعیت خود می باشد .

مویک برای حفظ و پایداری خود از 2 سنسور GPS و GLONASS نیز بهره جسته است .

خرید و قیمت مویک پرو

blank

موقعیت پروازی هوشمند

سیستم GPS و GLONASS به کار رفته در این پرنده به صورت هم زمان اتصال پرنده را به 24 ماهواره متصل می ساز  که موجب می گردد پرنده به طور کامل از نقطه شروع ، محل پرواز و ارتباط آن با شما در طول پرواز شما را آگاه سازد .

blank

قیمت مناسب

قیمت مویک پرو با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن و قابلیت های بسازی آن در اجرای کارهای مختلف بسیار مناسب می باشد ، با توجه به سایر رقبای آن مانند کارما برند گوپرو قیمت مویک بسیار مناسب تر و کاربردی تر می باشد .

blank

نرم افزار DJI GO

نرم افزار DJI GO برنامه است که شما توسط آن به هدایت و کنترل پرنده خود و اجرای برنامه های نرم افزاری در حین پرواز می پردازید ، مویک که یکی از محصولات این کمپانی بزرگ است نیز از این برنامه برخوردار است .

پشتیبانی آنلاین