فانتوم ۴

  باتری فانتوم 4

  زمان پروازی بالا

  کوادروتور فانتوم ۴ با افزایش مدت زمان پرواز نسبت به مدل قبلی خود ( فانتوم ۳ ) با توجه به امکانات جدید و برد رادیوی ۵ کیلومتر آن ، زمان پروازی آن نیز به صورت قابل توجهی به میزان ۲۵% افزایش یافته است ، افزایش راندمان موتور های پرنده به همراه باتری ۵۷۰۰ میلی آمپری آن موجب گردیده تا مدت زمان پروازی آن به ۲۸ دقیقه برسد . ارسال تصویر آن نیز کمتر از ۱ ثانیه است .

  دوربین فانتوم 4

  مود های پروازی متنوع

  در DJI Phantom 4 می توانید با تغییر مود های متنوع پروازی تصویری سینمایی با توجه با نیاز خود و در ساده ترین حالت و بدون هیچگونه دانش فنی و مهارتی تهیه نمایید . شما می توانید در پرنده فانتوم ۴ از مود های متنوع همچون TapFly و ActiveTrack و یا حالت اسپرت با سرعت ۷۲ کیلومتر بر ساعت با دقت GPS بسیار بالا استفاده نمایید .

  فلایت کنترل فانتوم 4

  طراحی پیشرفته در چابکی

  بدنه براق و آیرودینامیک کواد کوپتر هلی شات فانتوم ۴ موجب گردیده تا در هنگام پرواز در باد های شدید و تندباد ها به راحتی بتواند حرکت کند و تعادل خود را حفظ نمایید . طراحی ۱ پارچه سیستم با بدنه منیزیومی آن و طراحی هسته جدید در کنار مرکز سقل سیستم پردازنده آن موج گردیده تا تعادل و چابکی آن نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده باشد .

  1
  2
  عدم برخورد فانتوم 4 با موانع
  1

  پروازی به آسانی یک کلیک ! کافیست کلیک کنید تا کوادروتور فانتوم ۴ با سرعتی که شما می خواهید با هوشیاری بالا به محل مورد نظر برود !

  2

  سیتم پایداری هوشمند و عدم برخرد با موانع تا کنون به این دقت و پیشرفتگی نبوده است ! بازگشت به خانه کاملا هوشمند و بدون برخورد با موانع .

  فانتوم ۴ و امکانات آن

  حرکت به دنبال سوژه

  کوادکوپتر فانتوم ۴ دارای قابلیت شگرف پردازش تصویر می باشد به گونه ای که کافیست شما بر روی سوژه خود کلیک نمایید و پرنده به صورت خودکار بر روی آن قفل شده و با ایمنی بسیار بالا به سوی آن حرکت خواهد کرد ، در این سیستم شما نیاز به هیچ گونه دستبند GPS دار و یا حمل رادیو و هیچ چیز دیگری نخواهید داشت ! تصویر برداری از سوژه های متحرک با دقتی بسیار بالا صورت خواهد گرفت !

  حرکت فقط با یک لمس

  در هلی شات فانتوم ۴ کافیست شما جایی را که تمایل دارید پرنده به آنجا برود را فقط لمس کنید و بنشینید و تماشا کنید که چطور پرنده بدون برخورد با هیچ مانعی و عبور از آنها به آنجا خواهد رفت ! شما میتوانید با این سیستم سوژه مسیر مربوطه خود را مشخص نمایید و بعد از آن با خیالی آسوده به تصویر برداری با فانتوم ۴ بپردازید .

  سنسور جلوگیری از برخورد

  این سنسور موجب هوشمندی ۲ چندان این پرنده گردیده است ، این سنسور علاوه بر اینکه باعث جلوگیری از عدم برخورد با موانع گردیده موجب شده تا بتوانید با آن موقعیت پرنده را کاملا حفظ کرده و پروازی بسیار آسان حتی در منزل و محیط های سرپوشیده بدون GPS داشته باشید ، با این سنسور دیگر هیچوقت نگران برخورد با موانع احتمالی نباشید !

  1
  2
  1

  دنبال کردن سوژه با دقتی بسیار بالا و بدون برخورد با موانع ، انتخاب سوژه با شما تصویر برداری تخصصی با فانتوم ۴ !

  2

  کافیست بر روی سوژه خود کلیک نمایید و سپس بنشینید و ببینید که فانتوم ۴ با چه دقت و زکاوتی به دنبال سوژه شما حرکت کرده و از آن تویر برداری می کند .

  یک پارچگی فانتوم ۴

  کنترل از راه دور با قابلیت برنامه ریزی

  رادیو کنترل Phantom 4 دارای قابلیت برنامه ریزی به صورت کاملا شخصی می باشد و برد رادیویی آن در فضای آزاد در حدود ۵ کیلومتر است ، میله های طراحی شده بر روی استیک ها به نحوی طراحی شده اند که دارای حساسیت بسیار بالا و دقیق باشند . شما می توانید با این رادیو هوشمند به صورت کامل دوربین خود را کنترل نمایید .

  گیمبال فانتوم 4

  گیمبال یکپارچه

  گیمبال ۳ محور قرار گرفته یکپارچه بر روی فانتوم ۴ به صورتی طراحی گردیده است که هیچگونه و لرزش و تکانی در تصویر شما دیده نخواهد شد ، گیمبال جدید فانتوم ۴ به شکل U و با دقت ± ۰٫۰۳ درجه که ببا یک کمک فنر و دامپر سفارشی طراحی گردیده است که موجب می گردد در شدید ترین تکان ها لرزشی در تصویر نباشد .

  دوربین فانتوم 4

  دوربینی با کیفیت بسیار بالا

  دوربین قرار داده شده در پرنده فانتوم ۴ دارای قابلیت فیلم برداری با کیفیت ۴k با ۳۰ Fps و Full HD با ۱۲۰ Fps برای تصویر آهسته می باشد ، لنز طراحی شده جدید وضوح تصویر را چند برابر کرده است که موجب افزایش کیفیتی قابل توجه گردیده است . سنسور این دوربین ۱۲ مگاپیکسل و زاویه دید آن °۹۴ درجه می باشد . دوربین مجهز به سیستم hyperfocal نیز می باشد .

  قیمت و خرید فانتوم ۴

  قیمت مناسب

  قیمت فانتوم ۴ به نسبت نسل پیشین خود دارای شرایط بسیار مناسبی است ، با توجه به امکانات قرار داده شده در این پرنده و تکنولوژی مدرن آن قیمت بسیار مطلوبی نسبت به سایر رقبای خود را داراست .

  پشتیبانی از SDK

  هلی شات فانتوم ۴ دارای سیستمی است که می توان آن را برنامه ریزی و ارتقا داد ، فانتوم ۴ بر خلاف نسل پیشین خود همکنون مانند ماتریس قابلیت ارتقا و برنامه نویسی را نیز دارا می باشد . سیستم Open Source از دیگر قابلیت های این پرنده می باشد .

  نرم افزار DJI GO

  نرم افزار DJI GO برنامه است که شما توسط آن به هدایت و کنترل پرنده خود و اجرای برنامه های نرم افزاری در حین پرواز می پردازید ، فانتوم ۴ که یکه از محصولات این کمپانی بزرگ است نیز از این برنامه برخوردار است .

  1
  1

  Phantom 4 دارای مود پروزای Sport است که با قرار دادن پرنده بر روی این مود  این شبح هوشمند سرعتی معادل ۷۶ کیلیومتر بر ساعت می تواند بپیماید ، چابکی خارق العاده به همراه دقتی بالا  .

  مشخصات فانتوم ۴

  تغییر نوع ملخ ها

  نوع بلید های کوادکوپتر فانتوم ۴ از نوع طرحی مجدد شده است ، در طراحی جدید نوع نگه دارنده ملخ ها تغییر یافته است به صورتی که با یک فشار و چرخش کوچک ملخ ها بر روی موتور قفل می شوند تا پرنده بتواند در سرعت های بالا تر ایمنی و چالاکی بیشتری در پرواز داشته باشد . طراحی ملخ ها از نظر آیرودینامیک نیز تغییر یافته و مطلوب تر گردیده است .

  تقویت IMU ، قطب نما

  در هلی شات فانتوم ۴ پردازنده حرکتی به شدت تغییر یافته و دارای پایداری بسیاری گردیده است تعداد IMU و قطب نما ها از ۱ عدد به ۲ عدد افزایش یافته است به صورتی که اگر پرنده در هنگام پرواز دچار دریافت اطلاعات غلط گردد آن را با مقایسه از اطلاعات دریافتی از ۲ قطب نما و IMU با یکدیگر مقایسه کرده و خطا های احتمالی را در نظر نمی گیرد .

  موقعیت پرواز هوشمند

  هلی شات فانتوم ۴ مجهز به سیستم GPS و GLONASS می باشد که با اتصال بسیار سریع به ۲۴ ماهواره به صورت همزمان موجب می گردد تا پرنده موقعیت خود را به صورت دقیق و کامل حفظ نمایید .  استفاده ترکیبی از GPS و GLONASS پرنده به طور کامل از نقطه شروع ، محل پرواز و ارتباط آن با شما در طول پرواز شما را آگاه  خواهد ساخت .