خرید کوادکوپتر حرفه ای

خرید کوادکوپتر حرفه ای

خرید کوادکوپتر حرفه ای

شاید برای خیلی از افرادی که به تازگی با چنین محصولاتی آشنا شده اند اولین سوالی که مطرح می شود این باشد که برای خرید کوادکوپتر حرفه ای باید به چه مواردی توجه کنند ؟!

پاسخ سوال چنین افرادی این گونه بیان می شود که برای خرید یک کواد کوپتر فاکتور ها و المان های زیادی مطرح است که با توجه به نیاز هر شخص باید بدان پاسخ داده شود .

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را برای خرید یک کواد کوپتر بر اساس نیازتان راهنمایی کنیم :

 • کوادکوپتری برای افرادی که هیچ دانشی به پرواز نداشته و میخواهند از آن به عنوان یک محصول آموزشی در حداقل قیمت استفاده کنند :

پیشنهاد ما برای چنین افرادی خرید یک کوادکوپتر Toys یا همان اسباب بازی می باشد که از نظر امکانات در پایین ترین مرتبه ممکنه بوده و بدنه هایی نسبتا نرم و نشکن دارند .

چنین محصولاتی پرواز بسیار ساده ای دارند و برای تمرین و یادگرفتن پرواز بسیار مناسب می باشند . به عنوان مثال در این رده می توان به سایما X5 اشاره داشت که پرنده ای بسیار ساده و در حدود قیمتی 160،000 تومان می باشد که بسیار مناسب برای آموزش است ، بدین صورت که حتی اکثر افرادی که از ما دستگاه های حرفه ای و تخصصی خرید می کنند پیشنهاد میکنیم تا یک دستگاه از مدل Syma X5 تهیه کنند تا با آن تمرین کرده و بر دستگاه خود مسلط شوند .

کوادکوپتر ساده

 • خرید یک کوادکوپتر دوربین دار با قیمتی متوسط

  پیشنهاد ما برای چنین افرادی خرید کواد کوپتری است که حتماً دارای اصالت و کیفیت مناسبی باشد . یک کواد کوپتر دوربین دار با کیفیت متوسط می تواند در بازه 190 الی 700 هزارتومان قیمت داشته باشد .
  چنین محصولاتی معمولا دارای دوربین 2 الی 5 مگاپیکسل با کیفیت HD و مدت زمان پروازی 7 الی 10 دقیقه بوده که می توانند در برخی از مدل ها مجهز به سیستم ارسال لحظه ای تصویر نیز باشند .
  برد پروازی این کواد کوپتر ها در حدود 50 الی 200 متر می باشد ، این محصولات نیز از بدنه بسیار مقامی بهره می برند تا در صورت آسیب های احتمالی به راحتی دچار حادثه نشوند .
  همچنین امکاناتی نظیر هدلس مود ، چرخش 360 درجه نیز در این محصولات مشترکا موجود است . در این رده کواد کوپتر ها در برخی از مدل های خاص امکانات جذابی همچون حفظ ارتفاع خودکار ، تیکاف و لندینگ خودکار ، اسمارت کنترلر ، بازگشت به خانه ، گیمبال تک محوره و دوربین 8 مگاپیکسل نیز دارا می باشند که هیجان و کیفیت محصول را 2 چندان می کند .

کوادکوپتر دوربین دار

 • خرید کوادکوپتر دوربین دار نیمه حرفه ای

  یک کوادکوپتر نیمه حرفه ای باید دارای یک سری از امکانات منحصر به فرد نظیر : حفظ ارتفاع خودکار ، سیستم بازگشت به خانه ، هدلس مود ، تیکاف و لندینگ خودکار ، سیستم ارسال تصویر لحظه ای ، مدت زمان پروازی 10 الی 16 دقیقه ، برد پروازی 300 الی 500 متر و … باشد .
  یک کواد کوپتر نیمه حرفه ای رنج قیمت ای در بازه 700،00 الی 2،000،000 تومان را دارد که می تواند با توجه به امکانات منحصر به فرد هر یک از محصولات در قسمت های مختلف این رنج قیمتی قرار گیرند .
  امکاناتی همچون وجود مانیتور برای دریافت تصاویر زنده و دوربینی با کیفیت 5 الی 12 مگاپیکسل HD و یا 4K می تواند در تاثیر گذاری بر قیمت بسیار موثر باشد ، همچنین نوع موتور و وجود GPS از دیگر فاکتور های تاثیر گذار بر روی قیمت این محصولات می باشد .
  کواد کوپتر های حرف ای معمولا مجهز به استابلایزر یا همان گیمبال های 1 یا 2 محوره می باشند تا کاربران آن بتوانند علاوه بر جلوگیری از لرزش و تکان خوردن تصویر ، زاویه دوربین های خود را در آسمان تغییر دهند .
  در برخی از این کوادکوپتر ها امکانات هوشمند بسیار جذابی همچون تلمتری و سیستم ویژن پوزیشن استفاده شده است که نظیر آن ها را می توان فقط در کوادکوپتر های حرفه ای یافت ، این امکانات باعث می شود تا Drone بسیار کاربردی تر و پایدار تر گردد .

کوادکوپتر دوربین دار نیمه حرفه ای

 • کواد کوپتر های حرفه ای و تخصصی

  چنین کوادروتور هایی دارای دنیایی کاملا متفاوت از سایر محصولاتی است که تا الان گفته شد . این کوادکوپتر ها معمولا دارای زمان پروازی 15 الی 40 دقیقه و برد رادیویی 2 الی 7 کیلیومتری می باشند . این محصولات دارای سیستم های پایدار کننده بسیار مجهزی هستند که پس از بلند شدن پرنده آن را پایدار و عاری از هر تکانی خواهد کرد .
  شما برای خرید چنین کوادکوپتر هایی لازم نیست حتماً حرفه ای و متخصص باشید ! این محصولات به قدری باکیفیت ، هوشمند و دقیق طراحی شده اند که هر کسی می تواند با اندکی تمرین و آموزش به سرعت بر این Drone ها مسلط شده و از آن ها استفاده نماید .
  بازه قیمتی این محصولات از 2.5 الی 30 میلیون تومان قرار می گیرد که با توجه به امکانات و کاربرد های آن ها از یکدیگر مجزا می شوند .
  در چنین کواد کوپتر هایی شما می توانید امکانات بسیار جذابی همچون تعقیب و دنبال کردن سوژه های مختلف ، عدم برخورد به موانع و بازگشت به خانه بسیار دقیق و بدون خطا را تجربه نمایید .
  از این کوادکوپتر ها می توان به جنبه های گوناگونی همچون تفریح و سرگرمی ، فیلم برداری خانوادگی ، سلفی هوایی ، تصویر برداری مراسمات و مجالس ، بازرسی و نظارت ، نقشه برداری هوایی و … استفاده کرد .
  از آنجایی که این محصولات دارای بازه قیمتی نسبتاً وسیعی هستند این سوال مطرح میشود که در بین این کوادکوپتر ها کدام برند بهتر است ؟

  پاسخ مجموعه جهان آرسی به این سوال کاربران این است که با توجه به اینکه هیچ درونی از آسیب و کرش به دور نیست حتما محصولی را تهیه نمایید که دارای کیفیت بالا و خدمات و تعمیرات پس از فروش کامل در ایران باشد .
  پیشنهاد ما به شما تهیه محصولات کمپانی DJI می باشد که هم از نظر کیفیت ، هم امکانات کاربردی در دنیا حرف اول را می زند ، همچنین علاوه بر اینکه نه تنها مجموعه جهان آرسی و بلکه سایر همکاران حرفه ای در این زمینه اقدام به ارائه خدمات کامل در این زمینه می نمایند .
  از دیگر امکانات این درون ها می توان به مود های هوشمند پروازی مانند : دور زدن به دور سوژه ، سلفی هوایی ، دنبال کردن سوژه ، Draw ، Tap Fly ، Home Lock ، Cinematic و … اشاره کرد که باعث می شود تا به صورت کاملا هوشمند و خودکار بتوانید به ثبت تصاویر خارق العاده و حرفه ای بپردازید . یقیناً خرید این کوادکوپتر ها می تواند نیاز هر شخصی را  در هر زمینه ای به طور کامل برآورده نماید .

 

کواد کوپتر های حرفه ای

 

 • کوادکوپتر های تخصصی یا کاستوم

  خرید کواد کوپتر ها بدین شکل معمولا بر اساس نیاز کاربر های مختلف ، طراحی و تولید می شود که محصولات کامپکت قادر به اجرای آن نیازها نمی باشد . از آنجایی که پرنده های کاستوم توسط مهندسین متخصص اسمبل میشود یقیناً نیاز به یک سری آموزش های تخصصی دارد که توسط همان مجموعه سازنده به کاربران آن داده مشود .
  خرید کوادکوپتر های کاستوم می توانند دارای بازه قیمتی نامحدودی باشند که دلیل آن هم این است که نیاز هر کاربری در چنین درون هایی متفاوت بوده و هر خواسته ای نیاز مند تجهیزات خود می باشد که نمی توان برای آن قیمت مشخصی در نظر گرفت . بطور مثال می توان یک کواد کوپتر ساده کاستوم با مبلغ 500 هزار تومان را ساخت و یا یک کوادکوپتر برای کار های نقشه برداری حرفه ای با 300 میلیون ساخت .
  یکی  دیگر از دلایلی که کاربران مختلف به به پرنده های کاستوم روی می آورند قابلیت ارتقا و بهبود پرنده و تغییرات بر روی آن می باشد ، توجه داشته باشید که در پرنده های تفریحی و یا نیمه حرفه ای و یا حتی حرفی قابلیت تغییرات دلخواه میسر نیست ، البته باید به این نکته هم توجه داشت که این پرنده ها در نوبه خود به قدری کامل و حرفه ای طراحی شده اند که نیاز مند هیچگونه ارتقایی نیستند .
  از جمله کوادکوپتر هایی که در این رده دارای فروش بسیار بالایی هستند و علاقه مندان خود را دارد ، کوادکوپتر های ریس و یا همان مسابقه ای هستند که در سراسر دنیا کاربران زیادی را به خود جذب کرده اند ، کواد کوپتر های مسابقه ای به دلیل در معرض قرار گرفتن آن ها در شرایط سخت معولا همیشه در حال تغییر و یا تعمیر می باشد به همین دلیل عموم کاربرانی که در این زمینه فعالیت دارند از خرید کوادکوپتر های کامپکت دوری می کنند و ترجیح می دهند تا مدل کاستوم آن را تهیه نمایند تا هم در زمان تعمیرات و تغیرات با مشکل روبرو نشوند .
  از دیگر کاربرد های کواد کوپتر های کاستوم در صنعت کشاورزی ، حمل و نقل و امداد ونجات می باشد که باید با توجه به نیاز کاربران آن در موقعیت های مختلف طراحی و تولید شوند .

کوادکوپتر های تخصصی

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *