جذابیت های اسکوتر برقی

جذابیت های اسکوتر برقی

جذابیت های اسکوتر برقی برای تمامی سنین در دنیای مدرن امروز

اسکوتر برقی نامی بسیار آشنا برای همه ماست چرا که در سال های اخیر این وسیله تفریحی – سرگرمی مهیج به سرعت جای خود را در میان خانواده های ایرانی پیدا کرد و دستاورد های مهمی را با خود به همراه داشته است . جذابیت های اسکوتر برقی میتواند به قدری متنوع باشد که یقینا هر شخصی را به داشتن یکی از آن ها تشویق و ترغیب می کند .

با شروع فصل گرم تابستان و همزمان با تعطیل شدن بچه ها و نوجوانان از مدارس ، بازار وسایل تفریحی – سرگرمی به سرعت بر روی بورس می آید و داغ می شود . اسکوتر برقی وسیله ای است که کوچک و بزرگ نمی شناسد و اخیرا حتی افراد بزرگسال را به سرعت به خود جذب کرده و می توان به جرات ادعا کرد که وسیله ای کاملا خانوادگی است و والدین و کودکان می توانند به نوبت با آن بازی کرده و نهایت لذت را ببرند . البته یادگیری استفاده از آن به کمی دقت و تمرین نیاز دارد اما پس از یادگیری هیچ شخصی علاقه مند به پایین آمدن از آن نیست .

دنیای اسکوتر برقی ها به سرعت در حال پیشرفت است . اسکوتر برقی های هوشمند در سایز ها و طراحی های مختلفی روانه بازار جهانی می شود . بعنوان مثال اسکوتر برقی ها دارای سایز های 4.5 ، 6.5 ، 8 ، 9 ، 10 ، 12 ، 14 و … اینچ هستند . مدل هایی دارای دسته در غالب یک فرمان حرکتی و مدل هایی بدون دسته هستند . در سال های اخیر اسکوتر برقی های آفرود نیز وارد بازار شده اند که دارای چرخ های بزرگ و پهنی هستند و برای استفاده در محیط های ناهموار و پستی و بلندی ها توصیه می شوند . حتی جالب است بدانید که اسکوتر برقی هایی طراحی و تولید شده اند که رنج قیمتی های بسیار بالایی داشته اما از یک ماشین آفرود چیزی کم ندارند .

کاربرد های اسکوتر برقی

جذابیت های اسکوتر برقی برای کاربران بسیار گسترده و متنوع است . این وسیله دوستدار محیط زیست است و هیچ گونه آلودگی برای محیط ایجاد نمیکند . با هر بار شارژ کامل میتوانید تا مسافت 15 الی 20 کیلومتر با آن حرکت کنید . برای طی کردن مسافت های بین شهری ، پیمودن مسیر محل کار تا منزل و یا حتی بازدید از مراکز خرید میتوانید از یک اسکوتر برقی براحتی بهره ببرید .

در بسیار از پاساژ ها و یا مراکز خرید های بزرگ کارمندان و مشاوره دهندگان به کاربران برای پیمودن مسافت و جابه جایی بین نقاط مختلف سالن از اسکوتر برقی کمک میگیرند . در بسیار از کارخانه ها و سوله ها نیز کارگران و کارمندان با استفاده از انواع اسکوتر های برقی مسافت های طولانی را طی می کنند و این موضوع کم کم در بین مشاغل مختلف نیز در حال جا افتادن است .

جالب است که بدانید در بسیار از باشگاه های ورزشی برای ورزش های دسته جمعی من جمله ایروبیک نیز اسکوتر برقی های هوشمند مورد توجه قرار گرفته است و رفته رفته باشگاه ها و سالن های ورزشی در حال مجهز کردن خود به اسکوتر برقی های هوشمند هستند . بودن آن ها در جذب ورزشکاران بسیار تاثیر گذار است .

بسیاری از پیست های اتومبیل رانی و یا دوچرخه سواری که دارای زمین ها صاف و مشخصی هستند نیز در حال مجهز شدن به اسکوتر های برقی هستند و وجود چنین دستگاه های مدرنی یقینا به هرچه بهتر و بیشتر دیده شده آن ها به ضرس قاطع کمک شایانی خواهد کرد .

با وقت گذراندن در یک روز گرم تابستانی در خیابان ها شاهد افرادی خواهید بود که بر روی اسکوتر برقی هوشمند در حال حرکت هستند و این موضوع به سرعت در حال فراگیر شدن است .

هر خانواده ایرانی یک اسکوتر برقی

شاید بتوان گقت وجود یک اسکوتر برقی برای هر خانواده نیز لازم و ضروری است چرا که علاوه بر سرگرم شدن همه اعضای خانواده در اوقات فراغت و ایجاد لبخند و شادی ، در مسافرت ها و آخرهفته ها در پارک و پیکنیک ها نیز میتواند وسیله ای مهیج برای سرگرم شدن کودکان و نوجوانان نیز باشد .

این روزها اسکوتر های برقی حضور بسیار پر رنگ تری نسبت به دوچرخه ها در خانواده های ایرانی پیدا کرده اند .

از جذابیت های اسکوتر برقی میتوان به مناسب بودن آن برای تمامی سنین و قابل استفاده بودن آن در هر مکان و زمانی نیز اشاره کرد .

رنج قیمتی این وسیله هوشمند به گونه ای است که هر خانواده با توجه به بودجه خود میتواند یکی از آن ها را تهیه کند .

آموزش و یادگیری اسکوتر برقی بسیار آسان است و یقینا با صرف اندک زمانی ، هر کسی میتواند براحتی بر آن مسلط شود .

این اسکوتر ها توانایی ساپورت وزن های سنگین تا 120 الی 140 کیلوگرم را نیز دارند و افرادی که دارای وزن های بالا نیز هستند میتوانند بدون هیچ نگرانی از آن استفاده کنند .

در نهایت میتوان گفت امنیت اسکوتر برقی ها پس از تمرین و یادگیری بسیار بالاست و هیچ نگرانی ای برای استفاده از آن ها نیست .

از خوبی ها و مزیت ها و جذابیت های اسکوتر برقی هر چقدر سخن بگوییم باز هم کم است .

جهان آرسی یکی از تخصصی ترین مجموعه های ارائه کننده اسکوتر های برقی هوشمند در ایران از تمامی کاربران دعوت بعمل می آورد تا از فروشگاه حضوری مجموعه دیدن فرمایید .

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *