اسکوتر برقی اسمارت بالانس چیست

اسکوتر برقی اسمارت بالانس چیست

اسکوتر برقی اسمارت بالانس چیست ؟

اسکوتر برقی اسمارت بالانس چیست ؟ اسکوتر هوشمند برقی اسمارت بالانس یکی از متداول ترین محصولات موجود در زمینه اسکوتر برقی های هوشمند است که در سه چهار سال اخیر بازار بسیار داغی پیدا کرده است . بسیاری از کاربران ، اسکوتر برقی را با نام اسمارت بالانس می شناسند .
یکی از متداول ترین سوالاتی است که بسیاری از کاربران و علاقه مندان از کارشناسان فنی تیم جهان آرسی می پرسند !

در هنگام خرید چه به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری به فروشگاه بسیار از متقاضیان سوال خود را این گونه مطرح میکنند ، که آیا اسمارت بالانس موجود دارید ؟ و یا مدل های متنوع آن کدام است ؟
در هنگام عرضه و معرفی این چنین اسکوتر های برقی نام اسمارت بالانس ویل که نام کمپانی سازنده این مدل از اسکوتر های برقی بوده است به آن ها تلقی شد و به معنای چرخ های تعادلی هوشمند بود . اسکوتر برقی اسمارت بالانس به سرعت بر سر زبان ها افتاد و بسیاری از افراد به دنبال خرید اسکوتر هوشمند اسمارت بالانس ویل در فروشگاه ها بودند .

اسکوتر برقی اسمارت بالانس ویل

اسکوتر برقی اسمارت بالانس ویل

در ماه های اولیه از رونمایی این چنین دستگاهی فقط یک مدل موجود بود که با اندک زمان کوتاهی مدل های مختلفی با سایز چرخ ها ، طراحی های متنوع و امکانات گوناگون طراحی و ساخته شد و اینک در سال 2017 میلادی شاهد تنوع بسیار بالا و گسترده ای از اسکوتر شارژی ها هستیم . بگونه ای که میتوان گفت دنیای آن ها بسیار بزرگ و بی نهایت است .
لازم بذکر است کمپانی ها و برند های متنوعی دست بکار شدند و در صدد تولید اسکوتر های برقی هوشمند تعادلی برآمدند اما اولین مخترع این نوع از اسکوتر ها کمپانی اسمارت بالانس بوده که به همین علت این نام بر روی این دستگاه ها به یادگار به جای مانده است .

اسکوتر برقی اسمارت بالانس | Smart Balance

این روزها و بخصوص با آمدن فصل تابستان همه ساله مدل های مختلفی وارد بازار می شوند که بسیاری از کاربران در حین خرید به دلیل تنوع بالا قادر به انتخاب نیستند چرا که همه ی طرح و مدل ها از کیفیت و جذابیت فوق العاده بالایی برخوردارند .

اسکوتر هوشمند شارژی در 3 سایز 6.5 اینچ – 8 اینچ و 10 اینچ طراحی و تولید می شود . به تبع افزایش سایز افزایش وزن دستگاه نیز وجود دارد . انتخاب سایز مناسب اسکوتر برقی به سن و وزن استفاده کننده بر می گردد .
به عنوان مثال اگر یک دختربچه 9 ساله با 25 کیلوگرم وزن قصد استفاده از خرید اسکوتر برقی را داشته باشد سایز 6.5 اینچ بسیار برای وی توصیه میشود چراکه دستگاه با وزن او همخوانی دارد و هم اینکه قدرت یادگیری و مانور دختربچه 9 ساله با اسکوتر برقی اسمارت بالانس 6.5 اینچ بسیار سریع است . حال اگر پسربچه ای بالغ با وزن 55 کیلوگرم قصد خرید داشته باشد بی شک اسکوتر برقی سایز 8 اینچ به اون پیشنهاد میشود و اگر مردی بزرگسال با 95 کیلوگرم قصد بازی با اسکوتر برقی اسمارت بالانس را داشته باشد بی شک سایز 10 اینچ به او پیشنهاد و توصیه میشود .
البته اینگونه طبقه بندی و پیشنهادات به هیچ وجه مطلق نیست و مثلا یک پسر بچه بالغ نیز از سایز 6.5 و یا 10 اینچ نیز می تواند براحتی استفاده کند . اما به طور کل انتخاب یک دستگاه با جنسیت ، وزن ، قد و سن استفاده کننده میتواند رابطه مستقیمی داشته باشد .

 

اسکوتر هوشمند اسمارت بالانس آفرود

اسکوتر هوشمند اسمارت بالانس آفرود

اسکوتر برقی اسمارت بالانس وسیله ای بسیار مهیج و کاملا خانوادگی است که یادگیری آن به زمان بسیار اندکی نیاز دارد و هر شخصی با اندکی تمرین و صبر میتواند بر روی آن مسلط شده و نهایت لذت و هیجان را با آن تجربه کند .

از اسکوتر برقی اسمارت بالانس میتوانید برای مصارف و اهداف گوناگونی بهره ببرید . به طور مثال استفاده از آن ها در ورزش های دسته جمعی در باشگاه های ورزشی بسیار دیده شده است . و یا برای پیمودن مسافت بین منزل تا محل کار میتوانید از آن استفاده کنید .

جهان آرسی به عنوان اولین مجموعه ارائه کننده اسکوتر برقی های اسمارت بالانس مفتخر است تا مدل های متنوع و گوناگونی را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به کاربران عزیز ارائه کند . پیشنهاد می شود تا از فروشگاه حضوری ما دیدن فرمایید .

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *