آموزش کالیبره کردن کواد کوپتر های Syma

آموزش کالیبره کردن کواد کوپتر های Syma

آموزش کالیبره کردن کواد کوپتر های Syma چگونه است ؟ کالیبره کردن به چه معنا و مفهومی است ؟

 آموزش کالیبره کردن کواد کوپتر های Syma یکی از پر تکرار ترین سوالات کاربران از کارشناسان فنی مجموعه می باشد چرا که تمامی کاربران پس از چند بار استفاده از کواد کوپتر نیاز پیدا می کنند تا پرنده را کالیبره و یا اصطلاحا به تنظیمات اولیه کمپانی بازگردانند . البته گاهی اوقات نیاز است قبل از هر پرواز پرنده کالیبره بشود لذا یادگیری این موضوع از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است .

این کار موجب سرحال و رفرش شدن پرنده می شود و طبیعتا در استفاده و پرواز مجدد نتیجه بسیار مطلوب و دلچسبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

تمامی پرواز دوستان تمایل دارند پرنده شان بسیار صاف و استیبل پرواز کند اما این امر بسیار طبیعی است که پرنده بعد از هر سقوط و یا اصابت ضربه و یا استفاده های مکرر دچار کندی و یا گیجی می شود و یا به جهت خاصی کشش پیدا می کند که با یک کالیبره کردن ساده می توانید پرنده را مثل روز اول سرحال کرده و از پرواز لذت ببرید .

کالیبره کردن اکثرا در پرنده های گوناگون یکسان است اما ما بر آن شدیم تا در این متن آموزشی نحوه کالیبره کردن پرنده های کمپانی سایما را تشریح و بازگو کنیم .

یادگیری آموزش کالیبره کردن کواد کوپتر های Syma بسیار آسان است فقط کافی است به نکات ساده ای پیرامون این موضوع توجه کنید .

برای کالیبره کردن باید پرنده را بر روی یک سطح کاملا صاف قرار دهید . پس از روشن کردن پرنده و رادیو کنترل باید جوی استیک سمت چپ را یک بار تا انتها بالا و سپس پایین کشیده تا پرنده و ریموت کنترل با یکدیگر ست شوند . در این حالت چراغ های زیر بازوان پرنده و رادیو کنترل ثابت می شود .

پس از ست کردن ، هر دو جوی استیک ( جوی استیک سمت راست و جوی استیک سمت چپ ) را با هم به سمت جنوب شرقی کشیده و نگه می دارید . چراغ های پرنده چشمک زن می شود . تراتل ها را رها می کنید و اجازه می دهید تا چراغ ها ثابت شوند . پس از ثابت شدن چراغ ها مجددا هر دو جوی استیک را با هم این بار در جهت جنوب غربی می کشید و نگه می دارید . چراغ های کواد کوپتر دوباره به حالت چشمک زن در می آیند . جوی استیک ها را رها کرده و اجازه می دهید تا چراغ ها ثابت شوند .

پس از ثابت شدن چراغ ها پرنده شما کالیبره است و می توانید با آن پروازی بسیار نرم و استیبل را همانند روز اول تجربه کنید چرا که پرنده شما اصطلاحا کالیبره شده و به تنظیمات اولیه کارخانه ای بازگشته است .

امید کارشناسان فنی بر آن است تا با مطالعه مطلب آموزشی فوق تنظیمات پرنده های خود را همیشه به درستی انجام دهید و از پروازی نرم و استیبل نهایت لذت و هیجان را ببرید .

4 پاسخ
 1. علی می گوید

  سلام وقت بخیر کواد کوپتر من بلند نمیشه. رویریه طرف کمتر زور میزنه و یکی از ملخاش زود وای میسه.یا دیر حرکت میکنه.چیکارش کنم

  پاسخ
  • مدیریت فروشگاه جهان آرسی می گوید

   سلام ، وقت بخیر
   ممکن از نظر موتور و یا ملخ ها آسیب دیده باشد که باید از نزدیک بررسی گردد .
   موفق باشید

   پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *