نمایندگی کوادکوپتر

نمایندگی کوادکوپتر

جهان آرسی نمایندگی کوادکوپتر و انواع جهیزات هلیشات در ایران

کوادکوپتر ها جزو آن دسته از محصولات بسیار پرطرفداری هستند که در سال های اخیر جایگاه بسیار ویژه ای در میان مردم پیدا کرده و کمپانی ها با رقابت های تنگانگ خود میخواهند تا این بازار را در دست گرفته و خود پیروز میدان باشند .

دایره ی کوادکوپتر ها به قدری وسیع است که مثلا یک کمپانی در زمینه طراحی و تولید کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی اقدام میکند و یک کمپانی دیگر فقط اقدام به طراحی و تولید محصولات تخصصی می کند .
تنوع در انواع مدل ها در دسته بندی های گفته شده به قدری بالاست که حتی مراکز تخصصی برای فروش کوادکوپتر ها در اقصی نقاط دنیا پدید آمده است .
کارشناسان و مهندسین باسواد مردم را در حین خرید بسیار کامل و جامع راهنمایی میکنند و از زمان مشاوره تا فروش و آموزش و ارائه خدمات پس از فروش در کنار مردم هستند .
در کشور عزیزمان ایران نیز مردم بسیار به خرید کوادکوپتر روی آورده اند و با یک بررسی اجمالی میتوان دید که استفاده از Drone ها بازه سنی خاصی ندارد و زن و مرد و پیر و جوان نمی شناسد 🙂

خرید کواد کوپتر از چه جایی درست است ؟

یقینا کوادکوپتر ها نیز طبق الگوریتم و اصولی طراحی و تولید می شوند و ارائه آن ها نیاز به دانش و تخصص دارد . متاسفانه همیشه در همه جای دنیا دیده می شود که افرادی سود جو و فرصت طلب به محض بررسی فروش خوب و وجود بازار داغ برای محصولی ارائه به فروش آن می کنند . مثلا آقا و یا خانم X در منزل خود می نشیند و اقدام به فروش کوادکوپتر می کند . به نظر شما کاربران آیا خرید از چنین شخصی معقول و منطقی است ؟

پاسخ :
یک شخص به طور فصلی اقدام به فروش محصولی می کند که هیچ دانش و تخصصی نسبت به آن ندارد . اصطلاحا به چنین افرادی کارتن فروش نیز می گویند ( البته جالب اینجاست که بعضاً دیده شده این افراد خود را نمایندگی کوادکوپتر نیز معرفی میکنند ) . یعنی فروشنده ای که از محصول موجود در پکیج هیچ دانش و اطلاعاتی ندارد . این افراد از آنجایی که هیچ گونه خدماتی ارائه نمیکنند به حداقل سود راضی هستند و هدفشان تنها فروش برای مدت زمان کوتاهی است و پس از محقق شدن هدفشان یقینا به طور کامل محو می شوند .

شما کاربران گرامی باید توجه داشته باشید از فروشندگانی که تنها یک کانال تلگرامی ، وبسایت و یا صفحه اینستاگرامی هستند خرید نکنید !

  • این فروشندگان هیچ مغازه ، شرکت و یا دفتر فروشی ندارند و یقینا هیچ گونه پشتیبانی ای به شما نخواهند داد . در اکثر مواقع فروش آنها تنها به ارسال برای شما ختم می شود ( به امید اینکه ارسال کنند و خدایی ناکرده کلاه برداری ننمایند ) . ممکن است که پس از واریز وجه ، محصول برای شما نیز ارسال شود اما هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر سالم ارسال کردن ، آموزش و ارائه پاسخ به سوالات فنی و ارائه خدمات پس از فروش شامل بحث تامین قطعات و تعمیرات برای شما نخواهند داشت .
  • البته در هنگام فروش یقینا با چرب زبانی به شما وعده های پوچ و توخالی می دهند . بهتر است به چنین حرف هایی به صورت صرف اعتماد نکنید و قبل از خرید به طور کامل تحقیق و بررسی کنید .
  • کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی ، نیمه حرفه ای و تخصصی دارای طراحی و نقشه فنی و مهندسی هستند لذا یک کوادکوپتر را حتما از نمایندگی کوادکوپتر آن برند خرید کنید . به عنوان مثال یک پرینتر را باید از فروشگاه تخصصی آن خرید نه از یک سوپر مارکت . یک تلفن همراه را باید از فروشگاه تخصصی آن خرید نه از یک خدمات کامپیوتری . یک مدل رادیو کنترلی را نیز باید از یک فروشگاه تخصصی هابی خرید نه یک اسباب بازی فروشی .
    یقیناً یک فروشگاه تخصصی در زمینه نمایندگی کوادکوپتر با پشتوانه قوی دانشی و تخصصی همراه با خدمات پس از فروش برای ارائه یک محصول تخصصی به وجود آمده است اما یک اسباب بازی فروشی به طور اختصاصی برای کودکان .
  • خرید کواد کوپتر یقینا به ارائه مشاوره های تخصصی به صورت موردی نیاز دارد . پس از خرید وجود یک آموزش کامل و جامع ، ارائه خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات و لوازم یدکی نیز می تواند موجب دلگرمی کاربران و رضایت آن ها از خرید باشد . اگر شما یک دستگاهی را بخرید که پس از چند بار استفاده به هر دلیلی خراب شود و هیچ کس نتواند به شما خدمات دهد یقینا از آن میزان مبلغی که هزینه کرده اید ناراضی خواهید بود و نسبت به آن خرید دلچرکین می شوید ، چرا که آن محصول باید در گوشه خانه دکور شود .

پیشنهاد ما به شما برای خرید کواد کوپتر

در ایران نیز مراکز ، شرکت ها و نمایندگی کوادکوپتر های بسیار معتبری وجود دارند که به صورت کاملا تخصصی اقدام به ارائه مدل های پروازی می کنند . جهان آرسی به عنوان اولین ، بزرگترین و تخصصی ترین نمایندگی فروش کوادکوپتر در ایران فعالیت خود را از سال 1392 به صورت رسمی آغاز کرده است .
مجموعه جهان آرسی به صورت کاملا تخصصی و تفکیکی اقدام به ارائه کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی ، نیمه حرفه ای و تمام حرفه ای می کند . برای خرید کوادکوپتر میتوانید به صورت تلفنی و یا مراجعه حضوری به فروشگاه از کارشناسان مجموعه مشاوره کامل بگیرید .

خدمات نمایندگی کوادکوپتر جهان آرسی

شما می توانید تمامی کوادکوپتر ها همراه با گارانتی سلامت و گواهی اصالت آن از نمایندگی کوادکوپتر این مجموعه تهیه نمایید . یقینا کاربران و مشتریان گرامی پس از خرید رها نمی شوند . پاسخ گویی به تمامی سوالات فنی و مشکلات آن ها از جمله وظایف ماست . هم چنین در صورت نیاز به تعمیرات و قطعات ، مجموعه به صورت کامل کاربران را مورد پشتیبانی قرار داده و طبق یک بازه زمانی استاندارد و منظم تعمیرات را انجام می دهد .
جالب است که بدانید یک نمایندگی رسمی کوادکوپتر مثل جهان آرسی دارای کادر فنی و تعمیرگاه ، ساخت و تولید ، کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش مجزا است و تمامی این وظایف بر دوش یک شخص به صورت تنها نیست . چرا که در یک مجموعه غیر حرفه ای یک خانم و یا یک آقا زمام دار تمامی کارهاست وبا بررسی رزومه کاری آنها مشخص می شود که حرفی برای گفتن ندارند .

راه های شناسایی فروشگاه تخصصی کوادکوپتر

به ظاهر یک وبسایت و یا کانال تلگرام اکتفا و اعتماد نکنید . چرا که میتوان یک وبسایت و یا کانال را به صورت اغراق آمیز مزین کرد و کاربران را فریب داد . حتما از مغازه و فروشگاه دیدن کنید . وجود یک فروشگاه در مکانی حرفه ای همراه با تنوع محصولات بالا میتواند نکته ای قابل اعتماد باشد .

یک نماینده حرفه ای باید تعداد قابل توجهی کوادکوپتر داشته باشد نه اینکه صرفا به تعداد انگشتان دست محصولات آن فروشنده محدود شود . جهان آرسی نمایندگی رسمی محصولات کمپانی DJI می باشد که این محصولات در رده کوادکوپتر های تخصصی و حرفه ای هستند . جهان آرسی مشاوره های کاملا تخصصی و آموزش های جامع و کاملی نسبت به این محصولات ارائه می کند .
همچنین در مورد تعمیرات و تامین قطعات نیز هیچ گونه مشکلی وجود ندارد چرا که کمپانی اصلی واقع در کشور چین هوای نماینده خود را همیشه دارد 🙂

جهان آرسی نماینده کدام برند ها در ایران می باشد ؟

در زمره کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی نیز ، جهان آرسی نمایندگی ارائه کننده کوادکوپتر های برند هایی همچون Syma ، WLtoys ، چرسون ، هیوجان ، I Drone  و … می باشد .
محصولات برند های نامبرده شده به وفور در فروشگاه تخصصی جهان آرسی موجود است . البته هر کمپانی دارای نقاط قوت و ضعفی است . جهان آرسی با بررسی محصولات گوناگون و مشاوره تخصصی در ارتباط با آنها سعی بر ارائه بی نقص ترین و پرطرفدار ترین کوادکوپتر های روز بازار جهانی دارد .
تمامی خدمات پس از فروش محصولات برند های گوناگون توسط این مجموعه پشتیبانی می شود .

نمایندگی کوادکوپتر

ارائه آموزش های رایگان ، خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات در رابطه با کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی توسط مجموعه فقط محدود به کاربرانی است که از این مجموعه خرید کرده باشند . با توجه به حجم زیاد تماس ها و پاسخگویی کارشناسان به مسائل پشتیبانی متاسفانه فرصت پاسخگویی به دیگر کاربرانی که کالا های خود را از سایز هم کاران تهیه کرده باشند مقدور نیست . طبیعتا شما هم اگر مشتری این مجموعه باشید دوست دارید که کارشناستان پاسخگوی سئوالات شما باشد و فرصت خود را برای پشتیبانی به شما قرار دهد .

در چنین مواردی باید محدودیت هایی وجود داشته باشد تا اختلاف میان یک فروشگاه تخصصی و یک اسباب بازی فروشی فاقد دانش فنی مشخص شود .

در نهایت انتخاب باشماست !

جهان آرسی به عنوان نمایندگی رسمی ارائه کننده کوادکوپتر در ایران از تمامی شما کاربران دعوت بعمل می آورد تا از فروشگاه حضوری ما دیدن حاصل فرمایید و در هنگام خرید از مشاوره های تخصصی ما نیز بهره بگیرید ( حتی اگر قصد خرید از ما را ندارید ) .

یقیناً در صورت خرید از این مجموعه خود شما به صورت کامل تفاوت این مجموعه را با سایر همکاران احساس خواهید کرد . همیشه دریافت خدمات تخصصی و مشاوره حرفه ای یک اصل برای یک خرید درست است . ما در کنار شما هستیم تا بتوانیم لحاظات خوشی را برای شما بوجود آوریم .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *